Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Označenie DSL zrkadloviek NIKON

maio02
maio02 2009-11-30 12:50:40+01
Možno je to tu a možno nie.. Prosím, kto mi vysvetlí označenie DSL zrkadloviek NIKON ...príklad : Nechápem prečo NIKON D 300s je označená ako profesionálna zrkadlovka. Zrkadlovka NIKON D 90 nemá označenie... CANON má svoje označenie..od amatéra 1000D až po profi... 1 D mark... Jednou vetou. Chcem len vedieť či tie čísla majú nejaký súvis. Vopred veľmi pekne Ďakujem. (prosím nevysmievajte sa a nenadávajte mi do debilov. Za pochopenie Ďakujem ) S pozdravom Marián
 
Golem
2009-12-01 21:21:07+01
ako som ja potlacil profesionalny rast tohto fora?
nemusis ma lutovat ja sa mam dobre a budem sa mat dobre pokial tu budu ludia ako ty.aspon budem vediet,ze je niekto blbejsi ako ja.tym myslim teba ak by si to nepochopil
 
Golem
2009-12-01 21:22:14+01
príspevok od:
To nie je nutne. Viac ti napisem v sukromnej sprave.
ale to,ze si truuuuba tak na tom sa nic nezmeni
 
mato.draho
2009-12-01 21:23:09+01
príspevok od:
je mi ta luto, Golem...skutocne...
najskor, kym vypustis do eteru somarinu - ze ludia odchadzaju kvoli takym, ako som ja, tak si zisti, kolko ludi odislo kvoli takym, ako si ty...
niekedy toto forum zilo...profesionalne rastlo, pokym neprisli ludia tebe podobni...
No aby si nebol veeelmi prekvapeny, kamarat, kolko ludi odislo/odchadza kvoli takym ako ty. Ja poznam dvoch takych.
 
conan7
2009-12-01 21:30:04+01
príspevok od: Golem
ale to,ze si truuuuba tak na tom sa nic nezmeni
aha a že kto ironizuje a uráža ostatných :D :D :D :D mimochodom hádžeš jeden offtopic za druhým? čo keby si sa vyjadril k označeniu nikon/canon foťákov? ja som už spravil.
a troška sebereflexie prosím ťa :) diskredituješ sa pred vlastnými prívržencami :)
 
2009-12-01 21:31:39+01
preco to nemoze byt len A, B, C?
lebo vela ludi pochopilo, ze fotografia ako konicek je najprv o rozmyslani...

ze ked niekto zalozi normalne vlakno (takych tu bolo kopec-technika, sposoby fotenia atd) nezvrhne sa to na pokec, ale na konstruktivnu rozpravu a je vacsim prinosom pre ludi, ako donekonecna omielane veci...nepoznam casopis, ktory by uverejnil rovnaky clanok 2x...preto existuje archiv i tu, je tu Fotoskolka, Fotoskola, ale ludia si ju neprecitaju, radsej sa opytaju vo fore...lebo je to jednoduchsie...preco si potom kupuju zrkadlovky? chcu robit super fotky, no nebudu rozmyslat skor, nez stlacia spust? budu sa pytat na vsetko? na to im staci mobil s fotakom na cvaky, fotografia je o rozmyslani...
 
leto
2009-12-01 21:45:18+01
aj oni už chcú DSLR,asi kúpia pre začiatok entry-level radu :))))
 
Golem
2009-12-01 21:48:21+01
ironizuje? som ti normalne napisal,ze si truba.co je na tom ironicke?keby som ta chcel urazit napisem nieco ine. k tvojmu vyjadreniu ti gratulujem.
 
conan7
2009-12-01 21:59:34+01
príspevok od: Golem
ironizuje? som ti normalne napisal,ze si truba.co je na tom ironicke?keby som ta chcel urazit napisem nieco ine. k tvojmu vyjadreniu ti gratulujem.
stále si nič k téme nenapísal. baví ťa to ešte pán moralizátor?
 
maTTo_corp
2009-12-01 22:01:02+01
príspevok od: leto
aj oni už chcú DSLR,asi kúpia pre začiatok entry-level radu :))))
...práveže im entry level nestačí a pokukujú po kvalite, teda Lkové sklá a podobne ;))))))
 
Golem
2009-12-01 22:03:38+01
tak to ty toho asi vela nenafotis. fotografia je skor o pocite, intuicii,stasti, dobrom svetle ako o rozmyslani.
Ak sa niekto na vsetko pyta tak mu bud odpovedz alebo ho odignoruj.je to pre teba take tazke?
 
Golem
2009-12-01 22:04:42+01
príspevok od: conan7
stále si nič k téme nenapísal. baví ťa to ešte pán moralizátor?
a keby si vedel ako velmi.
 
2009-12-01 22:04:48+01
vitaj...
ak to beries tak, ze si seriem do huby tym, ze som zmenil nazor na prispievanie do fora, je to tvoja vec...podla mna clovek zmenit nazor moze, tak ako to urobil jeden pan, ked mi napisal, ze konci s prispievanim na moju osobu a par dni na to v tom pokracoval...mam pocit, ze nieco take si spominal i ty a nemyslim si, ze si series do huby...jedno si ale uvedom, ze ten, kto o niecom pise, razne dava najavo, ze je proti niecomu a pritom v samotnom vyjadrovani - texte, reci ide proti svojim slovam, to je pre mna srat do huby...
Nemusis obchadzat tu temu ohladom predaja fotaku...minule som to spominal a bolo mi vytknute, ze sa tym chvalim i ze som hovoril do vetra...pravda je medzi mnou a mojim svedomim, ktore sa nepotrebuje chvalit, nikdy som to nemal za potrebu ani nic take...tesi ma, ze umysel som splnil, co si ludia myslia, je na nich, kto ma naozaj pozna, mysli si svoje...
takze ak som farizej, mysli si to...je mi to jedno...
 
2009-12-01 22:09:06+01
tak, ako som ja potlacil profesionalny upadok tohto fora...
vidim, ze ked ti dochadzaju argumenty...ake smutne...
 
2009-12-01 22:10:49+01
vidis, ja poznam ludi, co odisli, odchadzaju a este len budu odchadzat prave kvoli takym ludom, ako je Golem...
 
2009-12-01 22:14:40+01
ty vies...zrejme ti je jedno, kedy fotis a ti, co fotia v zlatej hodinke, premyslaju nad kompoziciou a ostatnymi vecami su zrejme blbi...
 
Golem
2009-12-01 22:31:27+01
skus si este raz precitat co som ti pisal.ty urcite nepotlacis profesionalny upadok tohto fora. na to nemaaaaas. a mne nedochadza nic. ale tebe uz asi nieco odislo
 
Golem
2009-12-01 22:32:07+01
napis jedneho a ja ti tiez napisem jedneho
 
Golem
2009-12-01 22:35:40+01
tu kompoziciu by som dal skor na talent ako na rozmyslanie.mozes mat rozum ale ked nemas talent a dobre oko tak mozes rozmyslat cely den a odfotis ... makovy.
 
2009-12-01 22:38:13+01
príspevok od: Golem
skus si este raz precitat co som ti pisal.ty urcite nepotlacis profesionalny upadok tohto fora. na to nemaaaaas. a mne nedochadza nic. ale tebe uz asi nieco odislo
ja som to cital pozorne...k tvojmu inteligentnemu prejavu plneho urazania, ponizovania mojej osoby, mozem napisat len jedno - lutujem ta...
 
2009-12-01 22:44:06+01
príspevok od: Golem
tu kompoziciu by som dal skor na talent ako na rozmyslanie.mozes mat rozum ale ked nemas talent a dobre oko tak mozes rozmyslat cely den a odfotis ... makovy.
ano, talent a dobre oko...len ich musis vediet pouzit..vediet=pouzit mozog´=rozmyslat...dobre oko sa vytrenuje tym, ze vies, co si urobil na fotke zle, poucis sa z toho, nabuduce to neurobis a po case sa to stane samozrejmostou...ale bez pouzitia sedej kory cvaknes ten prd makovy, co si pisal...v hlave to zacina, tam to i konci...napady, kreativita, vsetko...
 
Strana 5 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()