Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Canon 650D + Tamron 17-55 alebo canon 18-135 IS STM?

deadhardy
deadhardy 2012-12-02 21:05:07+01
Zdravim,


velmi aktivne som hladal odpoved na moju otazku, zial neuspesne. Posledne 3 mesiace som bol /viac menej/ hrdym vlastnikom C1100D+18-55 , predal som ho, nechal som si len C50mm/1,8. Chystam sa kupit C650D a neviem ci kupit cisto telo a dokupit tamron, alebo kupit to v sete s 18-135 IS STM. Ide mi najma o obrazovu kvalitu. Rozsah by nemal byt problem, casom by som sa aj tak rad vybral cesou 70-200 F4 L.


Vopred dakujem za rady.


L.
 
deadhardy
2013-01-29 13:46:57+01
príspevok od: cRot
Urcite ho do buducna budem musiet zhanat, ale aktualne nemam nanho moc financie a hlavne ani cas tvorit nejake kreacie.. Len tak informacne som sa pytal, co by si zan chcel.
tak dobre..
300 :o)?
Informacne ti hovorim nie, ale skus ebay
 
deadhardy
2013-01-29 13:47:48+01
príspevok od: vd
sorry , uz sa stracam. co sa tu riesi? ohnisko, kvalita, alebo cena? neviem..
Vsetko mozne sa tu momentalne riesi Zacalo to vyberom objektivu a cROt sa ma snazi pobavit momentalne bludnymi ponukami..
 
denySK
2013-01-29 17:11:38+01
príspevok od: vd
sorry , uz sa stracam. co sa tu riesi? ohnisko, kvalita, alebo cena? neviem..
kuo si mapu..alebo teda zrkadlovku s GPS nech ides s dobou
 
cRot
2013-01-29 17:29:43+01
tak vies, ale potom to necakaj ze to predas.. niekto za 350e si moze povedat ze radsej uz da tych 50 a ma to aj zo zarukou fungl nove).
 
deadhardy
2013-01-29 17:42:38+01
príspevok od: cRot
tak vies, ale potom to necakaj ze to predas.. niekto za 350e si moze povedat ze radsej uz da tych 50 a ma to aj zo zarukou fungl nove).
Ale ja nikomu nebranim kupit to lacnejsie. Nikoho nenutim kupit to odo mna, mam jednu jednoduch zasadu. Neprerabam. Som ochotny ho predat, za dobru cenu, ak nie tak si ho necham, lebo to je skvely objektiv.
 
cRot
2013-01-29 17:50:23+01
Jasne, ja viem, ja ta rozumiem, ale musis byt realista. Urcite vies ze ten objektiv si nepouzival, ze je neposkrabiany, nic mu neni, ze je ako novy.. Ale neni to nove a preto by sa ta cena od noveho mala lisit..to znamena ze vzdy ked kupis nieco nove a potom to predas tak uz automaticky prerobis.. to iste s autami, tiez niektori tvrdia ze sa neoplati kupovat nove auta pretoze za tri roky budu mat o 50percent nizsiu hodnotu . Skus napisat aku cenu by si si predstavoval ty. Informacne ma to zaujma


Takisto som nedavno videl aj inzerat na tento objektiv.. chalanisko zanho pytal 400.. som si pomyslel ze nech sa chlapec zobudi a da dole ruzove okuliare, dobre rano.
 
denySK
2013-01-29 18:14:25+01
príspevok od: cRot
Jasne, ja viem, ja ta rozumiem, ale musis byt realista. Urcite vies ze ten objektiv si nepouzival, ze je neposkrabiany, nic mu neni, ze je ako novy.. Ale neni to nove a preto by sa ta cena od noveho mala lisit..to znamena ze vzdy ked kupis nieco nove a potom to predas tak uz automaticky prerobis.. to iste s autami, tiez niektori tvrdia ze sa neoplati kupovat nove auta pretoze za tri roky budu mat o 50percent nizsiu hodnotu . Skus napisat aku cenu by si si predstavoval ty. Informacne ma to zaujma


Takisto som nedavno videl aj inzerat na tento objektiv.. chalanisko zanho pytal 400.. som si pomyslel ze nech sa chlapec zobudi a da dole ruzove okuliare, dobre rano.
preto zo zasady nekupujem nove objektivy...pockam si na dobru cenu behaneho, pouzivam, ked sa mi nepaci, predam, obcas aj so ziskom..
 
deadhardy
2013-01-29 18:29:11+01
príspevok od: cRot
Jasne, ja viem, ja ta rozumiem, ale musis byt realista. Urcite vies ze ten objektiv si nepouzival, ze je neposkrabiany, nic mu neni, ze je ako novy.. Ale neni to nove a preto by sa ta cena od noveho mala lisit..to znamena ze vzdy ked kupis nieco nove a potom to predas tak uz automaticky prerobis.. to iste s autami, tiez niektori tvrdia ze sa neoplati kupovat nove auta pretoze za tri roky budu mat o 50percent nizsiu hodnotu . Skus napisat aku cenu by si si predstavoval ty. Informacne ma to zaujma


Takisto som nedavno videl aj inzerat na tento objektiv.. chalanisko zanho pytal 400.. som si pomyslel ze nech sa chlapec zobudi a da dole ruzove okuliare, dobre rano.
Aby sme v tom mali jasno. Za predpokladu, ze ma tlaci ci uz financa situacia, alebo nieco ine aktivne by som sa ho snazil preda, predal by som ho pod cenu, ale kedze ho nepotrebujem predat, ale predal by som ho za zaujimavu cenu, je logicke, ze ho nepredam pod cenu. Pracujem ako obchodny riaditel, mozno by sa mohli niekedy stretnut a naucis ma obchodovat, ok?
 
deadhardy
2013-01-29 18:29:46+01
príspevok od: denySK
preto zo zasady nekupujem nove objektivy...pockam si na dobru cenu behaneho, pouzivam, ked sa mi nepaci, predam, obcas aj so ziskom..
Dobre hovoris.
 
cRot
2013-01-30 00:27:58+01
Hore som ti napisal ze to chapem, a ano, ze je to logicke.
To ze si obchodny riaditel je dost nepodstatne a druha vec je, ze nikoho to nezaujma.

Stale si nepovedal tvoju predstavovanu cenu.
 
vd
2013-01-30 08:44:22+01
príspevok od: denySK
kuo si mapu..alebo teda zrkadlovku s GPS nech ides s dobou
clovek sa obcas straca, hlavne ked mu tvrdia, ze s 650D spravi lepsie fotky ako s 1100D..a s GPS tiez lepsi snimok nespravim
 
cerwik77
2015-03-13 13:02:43+01
ja mam Tamron 17-50 VC a idem nahradit za 18-135 STM. Tamron ma super clonu, ostrenie ale nic moc. No hlavny dovod je cestovanie a absencia sklad na 50mm. Vsetko mam len pod 50mm (11-16mm, 50mm).
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()