Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Foto do 2500 eur

poklop
poklop 2024-02-09 23:13:41+01
Cafte, momentalne vyberam novy fotoaparat. Moj budget je max 2500 eur. Momentalne mam Fuji X-T200 so setakom 15-45 a chcem nieco lepsie. Fotim hlavne krajinu. Vacsinu foto mam na plnych 15mm. Dolezite je pre mna velkost a vaha, lebo ked som mal zrkadlovku, tak sa mi to nechcelo tahat, ked idem niekam na turistiku. Dalsie kriterium je aj nejake to rodinne foto. Rozmyslal som nad Sony A7 III + Sony FE 24-105mm f/4.0 + nejaky pevny objektiv na krajinu. Len to uz idem niekam k 3000 eur. Asi by to nemusel byt fullframe, len urcite by som chcel stabilizaciu na snimaci. Viete nieco odporucit?
 
Paladin25
2024-02-13 11:58:25+01
príspevok od: gytheio
Ty si vazne taky sprosty? Co sa tu ty idiot predvadzas? Tvoju fotografiu aj tie tvoje komentare som si ulozil preto, lebo sa to tykalo mna a mojej rodiny, nadaval si moje 12 rocnej dcere do prostitutiek ty tupec.
A kde som jej nadával?

Ty si sa v tejto téme vyjadril o zádvateľovi (čo ti nič nespravil) že je lenivý ako prasa. Hoc o ńom nič nevieš. To je pre teba OK. To je v poriadku. Máš divný meter. TY nadávať a urážať môžeš aj ľudí čo vôbec nepoznáš. A je to OK.

O mne neustále klameš a tvrdíš niečo čo sa nestalo. Však si sem dal minule ten príspevok ale keď som ťa požiadal aby si si ho 3 x prečítal a vnímal rozdiel miedzi "?" a "!" a "-" tak si sám priznal že to tam nie je.

Ale pokojne sa o tom môžeme pobaviť znovu. Ukáž mi príspevok kde ja urážam tvoju dcéru. Obaja vieme že nič také nemôžeš ukázať, lebo sa nič také nestalo...A vlastne to vieš aj ty preto sem už nedávaš tie printscreeny čo si dával s mojimi príspevkami. Lebo vždy ked sme sa o nich rozpárvali vyšiel si z toho zle. Lebo áno na 5-10 x si začal chápať ich skutočný význam.
0
1
 
jozef84
2024-02-13 12:00:41+01
príspevok od: tyto
1.nemusel by zalovat keby si na stranke robili poriadok...

2. zasa len zamknu temu a nic sa nevyriesi, lebo to zacne v inom vlakne...

3.slusne sa snim komunikovat neda

4.a nechat sa urazat je v poriadku?


...tak si polozme otazku...


ako inak sa to da riesit?
1.nemusel by zalovat keby si na stranke robili poriadok... s tým súhlasím.

2. zasa len zamknu temu a nic sa nevyriesi, lebo to zacne v inom vlakne...súhlasím čiastočne. Ak sa to bude neustále opakovať, tak sa to nakoniec niekde prelomí. Tých možností je viac.

3.slusne sa snim komunikovat neda
Nesúhlasím. Dá sa slušným slovníkom napísať, kam sa má vrátiť, bez použitia krčmových výrazov.

4.a nechat sa urazat je v poriadku?
To v žiadnom prípade. Preto to tak vyzerá všade(v politike, v práci a aj v súkromnom živote). Lebo pasívna väčšina ustúpi tým agresívnym, aby mali pokoj. Ja volím asertívny postoj. Ak sa bude správať slušne ku mne a ostatným a mať rešpekt k iným názorom, nemám problém.


...tak si polozme otazku...


ako inak sa to da riesit?
0
1
 
gytheio
2024-02-13 12:01:52+01
príspevok od: Dumaru
Mal by si sa verejne všetkým ospravedlniť, uznať si že nie vždy treba reagovať zbrklo a všetkých hodnotiť a všetci budeme jedna veľká šťastná rodina 😀 Vidíš zastávam ťa ako svojho mladšieho neurotického brata ktorému vzali hračku a aj tak útočíš, no pekne 😀
ok, ospravedlnujem sa vam za to, ze ste taki amateri, stacilo?
-2
0
 
gytheio
2024-02-13 12:04:41+01
príspevok od: jozef84
1.nemusel by zalovat keby si na stranke robili poriadok... s tým súhlasím.

2. zasa len zamknu temu a nic sa nevyriesi, lebo to zacne v inom vlakne...súhlasím čiastočne. Ak sa to bude neustále opakovať, tak sa to nakoniec niekde prelomí. Tých možností je viac.

3.slusne sa snim komunikovat neda
Nesúhlasím. Dá sa slušným slovníkom napísať, kam sa má vrátiť, bez použitia krčmových výrazov.

4.a nechat sa urazat je v poriadku?
To v žiadnom prípade. Preto to tak vyzerá všade(v politike, v práci a aj v súkromnom živote). Lebo pasívna väčšina ustúpi tým agresívnym, aby mali pokoj. Ja volím asertívny postoj. Ak sa bude správať slušne ku mne a ostatným a mať rešpekt k iným názorom, nemám problém.


...tak si polozme otazku...


ako inak sa to da riesit?
ja by som mal jedno riesenie, ocisti si upatlanu prednu sosovku, uvidis, ze bude vsetko lepsie.

snad to pochopi
-2
0
 
Dumaru
2024-02-13 12:05:46+01
príspevok od: gytheio
ok, ospravedlnujem sa vam za to, ze ste taki amateri, stacilo?
To musí ísť od srdca, aj dáky veršík na A4ku keby si zložil by zavážilo, od profíka určite 🙂
0
2
 
gytheio
2024-02-13 12:07:30+01
príspevok od: Dumaru
To musí ísť od srdca, aj dáky veršík na A4ku keby si zložil by zavážilo, od profíka určite 🙂
tazko sa od srdca ospravedlnovat za niekoho ineho
0
0
 
jozef84
2024-02-13 12:09:03+01
príspevok od: Dumaru
To musí ísť od srdca, aj dáky veršík na A4ku keby si zložil by zavážilo, od profíka určite 🙂
Tvoju snahu oceňujem, ale vidíš sám výsledok. Na také ospravedlnenie sa môžem vykašľať. Chýba mu rešpekt a to, že to myslí úprimne.
0
0
 
gytheio
2024-02-13 12:15:57+01
príspevok od: jozef84
Tvoju snahu oceňujem, ale vidíš sám výsledok. Na také ospravedlnenie sa môžem vykašľať. Chýba mu rešpekt a to, že to myslí úprimne.
Vazne sa nemozem prestat rehotat, vy spravite z tejto debaty bordel, ty sam si tu napisal, ze som tu vytoci piatich ludi a chcete odo mna ospravedlnenie. Priznajte sa, ste skutocny alebo ste nejake trojuholniky ktore na dialku riadia z Petrohradu? Mam sa vam omluvit za to, ze som vas vytocil
Toto by obstalo aj v silvestrovskom programe
-2
0
 
Dumaru
2024-02-13 12:17:06+01
príspevok od: gytheio
tazko sa od srdca ospravedlnovat za niekoho ineho
Netreba hneď urážať iných a myslím to v dobrom. Aj ja by som ti mohol napísať že ti raz vypnú internet v ústave a máš po ptákach a neurobím to 🙂 Trošku ber veci s nadhľadom, lebo si len robíš nepriateľov a raz ťa to doženie. Ja som dosť sarkastický ale príde sem nový človek na fóre, pošleš ho do péčka a potom má mať chuť sa aj niečo opýtať a k téme?
0
2
 
gytheio
2024-02-13 12:17:40+01
príspevok od: jozef84
Tvoju snahu oceňujem, ale vidíš sám výsledok. Na také ospravedlnenie sa môžem vykašľať. Chýba mu rešpekt a to, že to myslí úprimne.
ako mozes od niekoho ocakavat respekt ked ho sam nemas.. tupelo
-2
0
 
gytheio
2024-02-13 12:19:24+01
príspevok od: Dumaru
Netreba hneď urážať iných a myslím to v dobrom. Aj ja by som ti mohol napísať že ti raz vypnú internet v ústave a máš po ptákach a neurobím to 🙂 Trošku ber veci s nadhľadom, lebo si len robíš nepriateľov a raz ťa to doženie. Ja som dosť sarkastický ale príde sem nový človek na fóre, pošleš ho do péčka a potom má mať chuť sa aj niečo opýtať a k téme?
si vazne jeden z nich? naozaj som s tym urazanim zacal ja? preco si tu debatu neprecitas?, preco si neprecitas dalsie debaty? a nezacal si urazat ty prvy mna?
-2
0
 
jozef84
2024-02-13 12:19:30+01
príspevok od: gytheio
ako mozes od niekoho ocakavat respekt ked ho sam nemas.. tupelo
Takže znova urážka, takže nahlasujem. Admin bude mať čo čítať.
0
1
 
gytheio
2024-02-13 12:20:47+01
príspevok od: jozef84
Takže znova urážka, takže nahlasujem. Admin bude mať čo čítať.
toto ma nikdy neprestane bavit napisat, v tvojom pripade to urazka rozhodne nie je.
-1
0
 
Porubo
2024-02-13 12:21:22+01
Vy mi tu pridete ako banici - taziari amateri:
Stale sa vrtate v ho... a ocakavate ze vytazite zlato, a ono zas mate z toho vrtania ho...
0
2
 
Paladin25
2024-02-13 12:26:08+01
príspevok od: Porubo
Nemusis sa hned urazat, silna osobnost co to ustoji. Len slaboch sa bude hned utiekat k "oteckovi", ci je to statna moc, cenzura, inkvizicia, alebo administrator za kazdu blbost.
(V podstate prekvapivo mam pocit ze dnes maju ludia omnoho menej slobody slova ako bolo za tzv. zlej totality a su omnoho slabsie osobnosti, ale to je ina, vseobecnejsia tema.)
Mne tu omnoho horsie nadavali, a ano nebol to Gytheio, a hned som sa z toho neposr.. Nemusim kazdemu vonat, no a co, tak svet sa nezrutil!
Prečo máš pocit že sa urážam.

Ja sa ťa len pýtam či ti vyhovuje že na fóre sa nedodržiavajú pravidlá, nadáva sa užívatľom a používajú sa vulgarizmy.

OK ak to tebe neprekáža je to tvoj postoj, samozrejme to nehovorí že si silná osobnosť. Ja to väčšinou vnímam ako opak. Snažím sa v online priestore vystupovať tak ako v skutočnom. Áno viem že sú typy ľudí čo sa hrajú na internetových hrdinov a majú pocit že na internete netreba dodržiavať slušné vychovanie (alebo to vychovanie nemajú).

Každý sme iný. Neodsudzujem ťa.
0
2
 
Dumaru
2024-02-13 12:27:34+01
príspevok od: gytheio
si vazne jeden z nich? naozaj som s tym urazanim zacal ja? preco si tu debatu neprecitas?, preco si neprecitas dalsie debaty? a nezacal si urazat ty prvy mna?
A prečo by som mal niekoho urážať? Nepotrebujem si hladiť ego. Oki tieto komenty (a myslím aj svoje) nikoho neobohatia, je to úplne mimo témy a nadnes stačilo.
0
2
 
jozef84
2024-02-13 12:28:26+01
príspevok od: Porubo
Vy mi tu pridete ako banici - taziari amateri:
Stale sa vrtate v ho... a ocakavate ze vytazite zlato, a ono zas mate z toho vrtania ho...
Ja mám kopec trpezlivosti.
0
1
 
gytheio
2024-02-13 12:30:44+01
príspevok od: Dumaru
A prečo by som mal niekoho urážať? Nepotrebujem si hladiť ego. Oki tieto komenty (a myslím aj svoje) nikoho neobohatia, je to úplne mimo témy a nadnes stačilo.
a o tom to tu cele je, vy si nikdy nepriznate, ze ste s tym urazanim zacali a ja sa vam mam ospravedlnit.. groteska
Pravda na dnes stacilo
-3
0
editovaný
 
tyto
2024-02-13 12:55:51+01
príspevok od: Porubo
Niektore veci mozno netreba riesit... tym tzv. riesenim sa vec moze len zhorsit. Proste kaslem na tieto debaty a nevsimam si, naco stale vrtat do toho co sa stalo za pana deduska cara alebo este pred tatarskymi vpadmi?
naozaj si myslis, ze ignorovanim stupidit ktore pan G napise, sa problem vyriesi?

myslim si ze ho ignorujem dostatocne...teda aspon sa nenecham vytocit, lebo mi je jeho nazor ukradnuty.
Ale nie je mi ukradnute ak niekomu poradi blbost...a nedajboh na to upozornis tak dostanes sprsku vulgarizmov...

Myslim si ze tato stranka ma potencial, je tu kopec dobrych clankov, recenzii, vela sa mozes dozvediet a naucit...sam som tu zacinal.
Ale objevi sa tu jeden majser svetla a z fora je telenovela...
0
2
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2024-02-13 13:29:42+01
0
2
 
Strana 9 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()