Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Foto do 2500 eur

poklop
poklop 2024-02-09 23:13:41+01
Cafte, momentalne vyberam novy fotoaparat. Moj budget je max 2500 eur. Momentalne mam Fuji X-T200 so setakom 15-45 a chcem nieco lepsie. Fotim hlavne krajinu. Vacsinu foto mam na plnych 15mm. Dolezite je pre mna velkost a vaha, lebo ked som mal zrkadlovku, tak sa mi to nechcelo tahat, ked idem niekam na turistiku. Dalsie kriterium je aj nejake to rodinne foto. Rozmyslal som nad Sony A7 III + Sony FE 24-105mm f/4.0 + nejaky pevny objektiv na krajinu. Len to uz idem niekam k 3000 eur. Asi by to nemusel byt fullframe, len urcite by som chcel stabilizaciu na snimaci. Viete nieco odporucit?
 
jozef84
2024-02-13 11:16:07+01
príspevok od: Dumaru
Chlapovi unikajú súvislosti a text a potom sa snaží silou pretláčať názory, čo samozrejme nie je správne.
Prečítaj si pravidlá na fóre.
0
0
 
Paladin25
2024-02-13 11:16:46+01
príspevok od: Dumaru
Čestne prehlasujem, že som to nebral ako osobný útok ale ako zvolanie. Toto je už komédia
Je lebo na normálnom spravovanom fóre takýto užívatelia nemajú miesto a sú veľmi rýchlo vybavený adminom.

Nazvať zadávateľa témy že je lenivý ako prasa je podľa mňa cez čiaru a na slušné forum to nepatri.
Až raz ephoto zavrú (a bojím sa že ono to príde kedže úbytok užívateľov aj kvôli tomuto užívateľovi je značný) tak sa bojím že bude veľmi osamotený. Lebo na iných stránkach sa takéto správanie netoleruje.

Tak ak môžeš tak s ním nato pivo choď
0
2
 
gytheio
2024-02-13 11:17:52+01
príspevok od: Dumaru
Chlapovi unikajú súvislosti a text a potom sa snaží silou pretláčať názory, čo samozrejme nie je správne.
kazdy to chape inac, aj ty sa tu snazis pretlacit svoj text, vedel si, ze chcem originalne foto s exifom ale dal si sem uplne nieco ine a teraz napises, ze mne nieco unika.. zda sa ti to spravne? alebo myslis, ze si pochopil co som tou fotografiou s exifom chcel povedat? kaslal si na to, tak sa necuduj.
-2
0
 
gytheio
2024-02-13 11:23:11+01
príspevok od: Paladin25
Je lebo na normálnom spravovanom fóre takýto užívatelia nemajú miesto a sú veľmi rýchlo vybavený adminom.

Nazvať zadávateľa témy že je lenivý ako prasa je podľa mňa cez čiaru a na slušné forum to nepatri.
Až raz ephoto zavrú (a bojím sa že ono to príde kedže úbytok užívateľov aj kvôli tomuto užívateľovi je značný) tak sa bojím že bude veľmi osamotený. Lebo na iných stránkach sa takéto správanie netoleruje.

Tak ak môžeš tak s ním nato pivo choď
opytam sa ta este raz, ked jozef84 alebo fatality alebo rebro nadavali zadavatelom temy, preco si bol ticho? preco to admin vtedy toleroval a teraz to zrazu na forum nepatri?
Preco si ty zenam a detom na fotografiach nadaval do prostitutiek?
-2
0
 
Paladin25
2024-02-13 11:27:32+01
príspevok od: gytheio
opytam sa ta este raz, ked jozef84 alebo fatality alebo rebro nadavali zadavatelom temy, preco si bol ticho? preco to admin vtedy toleroval a teraz to zrazu na forum nepatri?
Preco si ty zenam a detom na fotografiach nadaval do prostitutiek?
Nechápem prečo neustále klameš a myslíš si že to že to TY povieš je to pravda.

Ukáž tému kde jozef, fatality a rebro nadávali užívateľovi témy a ja sa ti k tomu vyjadrím.

Čo sa mňa týka už sme to riešli 100x a už si aj sám priznal že tomu textu čo som napísal nechápeš.
Ja som nikde nenadával ani ženám ani deťom na fotografiách.

Ja ťa opäť vyzvem k tomu by si mi to dokázal a ty sa opäť zahrabeš, alebo otočíš aleob budeš urážať. Skúsme to po novom ukáž mi môj príspevok kde ich urážam? Ja viem to nejde nakoľko som to nespravil.

Zato ty aj v tejto téme urazíš zadávateľa témy, ktorého nepoznáš, v podstate o ňom nič nevieš, ale príde ti to OK.
0
2
editovaný
 
gytheio
2024-02-13 11:36:37+01
príspevok od: Paladin25
Nechápem prečo neustále klameš a myslíš si že to že to TY povieš je to pravda.

Ukáž tému kde jozef, fatality a rebro nadávali užívateľovi témy a ja sa ti k tomu vyjadrím.

Čo sa mňa týka už sme to riešli 100x a už si aj sám priznal že tomu textu čo som napísal nechápeš.
Ja som nikde nenadával ani ženám ani deťom na fotografiách.

Ja ťa opäť vyzvem k tomu by si mi to dokázal a ty sa opäť zahrabeš, alebo otočíš aleob budeš urážať. Skúsme to po novom ukáž mi môj príspevok kde ich urážam? Ja viem to nejde nakoľko som to nespravil.

Zato ty aj v tejto téme urazíš zadávateľa témy, ktorého nepoznáš, v podstate o ňom nič nevieš, ale príde ti to OK.
nie som stbak aby som ukladal temy kde tu kto koho urazil, pamatam si na to.. a co sa tyka urazania, ty si daleko pred vsetkymi ostatnymi.
-1
0
 
Porubo
2024-02-13 11:37:22+01
príspevok od: jozef84
A znovu nahlásenie za urážku.
Taketo zalobabnictvo a nahlasovanie autorite, donasanie, hned sa urazat, tiez nie je v poriadku.
0
1
 
gytheio
2024-02-13 11:40:34+01
príspevok od: Porubo
Taketo zalobabnictvo a nahlasovanie autorite, donasanie, hned sa urazat, tiez nie je v poriadku.
jemu vobec nedochadza ako sa zosmiesnuje, to ze je bonzak tu uz roky asi kazdy vie, on je na to hrdy
-1
0
 
jozef84
2024-02-13 11:42:21+01
príspevok od: Dumaru
Čestne prehlasujem, že som to nebral ako osobný útok ale ako zvolanie. Toto je už komédia
Tvoje rozhodnutie rešpektujem. Ale ja sa urážať krčmovými výrazmi nenechám. Nie sme v krčme. Platia tu nejaké pravidlá a tie sa majú dodržiavať.
0
0
 
Paladin25
2024-02-13 11:42:55+01
príspevok od: gytheio
nie som stbak aby som ukladal temy kde tu kto koho urazil, pamatam si na to.. a co sa tyka urazania, ty si daleko pred vsetkymi ostatnymi.
Zasa klameš. Prešo si si teda uložil moju fotku a bez dovolenia ju sem publikoval? TY sa práve správaš ako STBak aj ked si sa mi vyhrážaľ že prídeš do mesta kde žijem a napísal jeho názov.

Áno TY nie si STBák len sa tak správaš.

A áno opäť si neprekvapil ja presne viem čo som napísal. A urážky na žiadne osoby tam neboli. Ono to nikdy nebolo ani pod tvojou fotkou ale žiaľ sa ti to všetko zlieva a nevieš rozlíšť realitu od fantázie.

Žiaľ si len KLAMAR.
0
1
 
Paladin25
2024-02-13 11:43:54+01
príspevok od: Porubo
Taketo zalobabnictvo a nahlasovanie autorite, donasanie, hned sa urazat, tiez nie je v poriadku.
Takže porušovanie pravidiel fóra a nadávanie užívateľom, používanie vulgarizmov je?
0
1
 
jozef84
2024-02-13 11:48:54+01
príspevok od: Porubo
Taketo zalobabnictvo a nahlasovanie autorite, donasanie, hned sa urazat, tiez nie je v poriadku.
A čo by si robil ty? Sú ešte nejaké iné možnosti? Navrhni. Ja som mnohokrát upozornil, aby sa slušne vyjadroval a správal sa slušne. Aby rešpektoval názor druhých. Toto evidentne nefunguje, takže je na rade už len admin, aby si tu urobil poriadok. A k tomu tu máme nástroj, ako sa o tom má admin dozvedieť. Tak ho využívam. Je na adminovi, čo s tým spraví.
0
1
 
tyto
2024-02-13 11:50:02+01
príspevok od: Porubo
Taketo zalobabnictvo a nahlasovanie autorite, donasanie, hned sa urazat, tiez nie je v poriadku.
1.nemusel by zalovat keby si na stranke robili poriadok...

2. zasa len zamknu temu a nic sa nevyriesi, lebo to zacne v inom vlakne...

3.slusne sa snim komunikovat neda

4.a nechat sa urazat je v poriadku?


...tak si polozme otazku...


ako inak sa to da riesit?
0
1
 
gytheio
2024-02-13 11:50:28+01
príspevok od: Paladin25
Zasa klameš. Prešo si si teda uložil moju fotku a bez dovolenia ju sem publikoval? TY sa práve správaš ako STBak aj ked si sa mi vyhrážaľ že prídeš do mesta kde žijem a napísal jeho názov.

Áno TY nie si STBák len sa tak správaš.

A áno opäť si neprekvapil ja presne viem čo som napísal. A urážky na žiadne osoby tam neboli. Ono to nikdy nebolo ani pod tvojou fotkou ale žiaľ sa ti to všetko zlieva a nevieš rozlíšť realitu od fantázie.

Žiaľ si len KLAMAR.
Ty si vazne taky sprosty? Co sa tu ty idiot predvadzas? Tvoju fotografiu aj tie tvoje komentare som si ulozil preto, lebo sa to tykalo mna a mojej rodiny, nadaval si moje 12 rocnej dcere do prostitutiek ty tupec.
-1
0
 
gytheio
2024-02-13 11:52:58+01
príspevok od: tyto
1.nemusel by zalovat keby si na stranke robili poriadok...

2. zasa len zamknu temu a nic sa nevyriesi, lebo to zacne v inom vlakne...

3.slusne sa snim komunikovat neda

4.a nechat sa urazat je v poriadku?


...tak si polozme otazku...


ako inak sa to da riesit?
sprav si transparent v tvare trojuholniku a chod s tym na namestei SNP
0
0
 
Porubo
2024-02-13 11:53:33+01
príspevok od: Paladin25
Takže porušovanie pravidiel fóra a nadávanie užívateľom, používanie vulgarizmov je?
Nemusis sa hned urazat, silna osobnost co to ustoji. Len slaboch sa bude hned utiekat k "oteckovi", ci je to statna moc, cenzura, inkvizicia, alebo administrator za kazdu blbost.
(V podstate prekvapivo mam pocit ze dnes maju ludia omnoho menej slobody slova ako bolo za tzv. zlej totality a su omnoho slabsie osobnosti, ale to je ina, vseobecnejsia tema.)
Mne tu omnoho horsie nadavali, a ano nebol to Gytheio, a hned som sa z toho neposr.. Nemusim kazdemu vonat, no a co, tak svet sa nezrutil!
0
0
 
gytheio
2024-02-13 11:55:49+01
aleluja
-2
0
 
Porubo
2024-02-13 11:56:13+01
príspevok od: tyto
1.nemusel by zalovat keby si na stranke robili poriadok...

2. zasa len zamknu temu a nic sa nevyriesi, lebo to zacne v inom vlakne...

3.slusne sa snim komunikovat neda

4.a nechat sa urazat je v poriadku?


...tak si polozme otazku...


ako inak sa to da riesit?
Niektore veci mozno netreba riesit... tym tzv. riesenim sa vec moze len zhorsit. Proste kaslem na tieto debaty a nevsimam si, naco stale vrtat do toho co sa stalo za pana deduska cara alebo este pred tatarskymi vpadmi?
0
0
 
gytheio
2024-02-13 11:57:35+01
Presne, tak tupe hovada ako su miestni smejdi nenajdes nikde inde, im vobec nedochadza, ze ten bordel tu robia oni.
-2
0
 
Dumaru
2024-02-13 11:58:12+01
príspevok od: gytheio
kazdy to chape inac, aj ty sa tu snazis pretlacit svoj text, vedel si, ze chcem originalne foto s exifom ale dal si sem uplne nieco ine a teraz napises, ze mne nieco unika.. zda sa ti to spravne? alebo myslis, ze si pochopil co som tou fotografiou s exifom chcel povedat? kaslal si na to, tak sa necuduj.
Mal by si sa verejne všetkým ospravedlniť, uznať si že nie vždy treba reagovať zbrklo a všetkých hodnotiť a všetci budeme jedna veľká šťastná rodina 😀 Vidíš zastávam ťa ako svojho mladšieho neurotického brata ktorému vzali hračku a aj tak útočíš, no pekne 😀
0
1
 
Strana 8 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()