Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Nikon vs. Sony

Sofia11
Sofia11 2024-01-24 16:12:59+01
Pekný deň
Som tu nová, tak sa vopred ospravedlňujem, ak som náhodou zbytočne založila novú tému, neviem, ako to tu funguje. Každopádne, idem si sem pre rady. Mám možnosť prejsť zo Sony a7 III na Nikon Z7II. Jediné, čo ma však odrádza - recenzie na AF. Chcem sa preto spýtať na vaše reálne skúsenosti Potrebujem to hlavne na svadby, portréty, ale rada by som začala fotiť aj nočnú oblohu. Ďakujem
 
gytheio
2024-01-30 05:31:53+01
príspevok od: tyto
V tejto teme vyhravas v pomere 22:9 prispevkov
Pardon 22:10 tento som zabudol...
Teme? Akej teme? Tuto stoku vytvorili iba za ucelom vyvolat hadku a ty si k tomu vyrazne prispel. Ty si nikdy nenechas ujst prilezitost sa niekam votriet a mliet dve na tri. Ty si uzivas situacie ked mozes inym zneprijemnovat zivot, v tom si doma, nic ti nejde tak dobre ako to.
-1
0
editovaný
 
Paladin25
2024-01-30 07:23:31+01
príspevok od: jozef84
Ani môj ešte nie je prečítaný.
Ale tlačová správa dnes pribudla. To je hlavné!

0
1
 
Paladin25
2024-01-30 07:24:22+01
príspevok od: tyto
Dvakrat som kontroloval kto toto pise?
Pise o tvojom spravani, ale s tvojim slovnikom...uz som sa zlakol ze ste dvaja...
Mam spocitat v kolkych temach mas kolko prispevkov a kolko nadavok si pouzil?
V tomto budes urcite vytaz.
Si predstav konecne budes najlepsi...
Nie nie to sa mu stáva bežne že vlastne píše o sebe ...
0
0
 
Paladin25
2024-01-30 07:26:16+01
príspevok od: gytheio
Povedz kde si bol ked tu hrubo urazali zeny na fotografiach, bol si na infuzii alebo si to nepamatas? Alebo budes tvrdit, ze to nie je pravda ako ti dementi?
No kde si bol?
Dôkaz? NIe je. Sú to žiaľ len bludy, ktoré sa usídlili v tvojej hlave.

Už sme sa o tom viac X bavili, raz si dokonca pripustil že to tam nie je napísané.

Viem že ti je asi ideologia SS blízka. Ale aj keď svoje klamstvo zopakuješ 1000x pravdou sa nestane.
0
1
 
Paladin25
2024-01-30 07:29:43+01
príspevok od: gytheio
vyzor pre mna vobec nie je problem hnida, len ti vraciam to s cim si ty zacal
Mne môj výzor vôbec neprekáža, len to že sa na ňom ukája nejaký úchyl ale holt čo už taký je svet. Ty si tiež dal fotky svojej dcéry kade tade a ktovie kde sa teraz pohybujú. Na internete sú divný ľudia.

Ale vieš výzor je niečo čo len veľmi ťažko ovplyvníš svoje správanie však už ovpyvniť vieš. Každý kto číta tieto diskusie si spraví svôj názor kto z nás je hnida.

Paľko ľutujem tvoju rodinu. A vlastne mi je ľúto už aj teba. Nestrácaj nádej život vie byť pekný a to že sa ti teraz nedarí, neznamená že to tak bude vždy... ale zmenu musíš začať od seba!
0
1
 
Paladin25
2024-01-30 07:32:39+01
príspevok od: gytheio
Preco neprecitas co je tam napisane? On robil s mojou fotografiou to iste a vies co si robil ty ked on sa vysmieval mne? Lajkoval si ho, co ti teda teraz vadi?
A nenavazal si sa mi do fotiek tym, ze si niektore komentoval, s tym problem nemam. Ty si sa este predtym ako si sa vyjadril, ze mam niektore kusky pekne, este davno predtym si mal primitivne poznamky na celu moju galeriu, ze staci sa pozriet na moje fotografie, nestoja za nic hanbil by si sa za ne...
Uz som ti napisal, tvoj problem je, ze nevies co si vyvadzal vcera, vobec nic si nepamatas.
To nie mna by mali zmazat ale teba, tebe naozaj hrabe.
S tvojou fotografiou som nič nerobil, len som ti dal do diskusie fotku, ktorú si odfotil ale nebol si na nej ty. Lebo si bohužiaľ trepal - 2 na 3. Ale to je o inom.

Až raz objavíš fotky svojej dcéry na stránkach kde nepatria. Možno si uvedomíš, že fotografie sa kradnúť nemajú.

Nie všetci ľudia na internete budú k tebe dobrý.
0
1
 
gytheio
2024-01-30 07:39:12+01
príspevok od: Paladin25
Mne môj výzor vôbec neprekáža, len to že sa na ňom ukája nejaký úchyl ale holt čo už taký je svet. Ty si tiež dal fotky svojej dcéry kade tade a ktovie kde sa teraz pohybujú. Na internete sú divný ľudia.

Ale vieš výzor je niečo čo len veľmi ťažko ovplyvníš svoje správanie však už ovpyvniť vieš. Každý kto číta tieto diskusie si spraví svôj názor kto z nás je hnida.

Paľko ľutujem tvoju rodinu. A vlastne mi je ľúto už aj teba. Nestrácaj nádej život vie byť pekný a to že sa ti teraz nedarí, neznamená že to tak bude vždy... ale zmenu musíš začať od seba!
Dalsi co mele dve na tri, cela pointa je v tom, ze clovek s tvojim vyzorom hrubo uraza zeny a deti na fotografiach. Nikto nemal v umysle poukazovat na tvoj vyzor, idiot, kym si tu ty nezacal zosmiestnovat inych. Myslim, ze vsetci vedia kto s tym zacal a aku ulohy si v to zohral.
Zopakujem tu este raz, nikdy som tu nezacal ani urazat druhych ani ich zosmiesnovat ani im nadavat. Tu kanalizacnu stoku ste z toho vytvorili zamerne.
0
0
 
Paladin25
2024-01-30 07:47:17+01
príspevok od: gytheio
Dalsi co mele dve na tri, cela pointa je v tom, ze clovek s tvojim vyzorom hrubo uraza zeny a deti na fotografiach. Nikto nemal v umysle poukazovat na tvoj vyzor, idiot, kym si tu ty nezacal zosmiestnovat inych. Myslim, ze vsetci vedia kto s tym zacal a aku ulohy si v to zohral.
Zopakujem tu este raz, nikdy som tu nezacal ani urazat druhych ani ich zosmiesnovat ani im nadavat. Tu kanalizacnu stoku ste z toho vytvorili zamerne.
Ale začal Paľko. Však ešte aj account ti zrušili za vulgarizmi na moju adresu. A to sme sa bavili o objektívoch ani nie o fotkách.

Požiadam ťa ešte raz. Ukáž fotku, diskusiu alebo súkromnú konverzáciu kde som niekoho nazval prostitítkov.

Ak taký dôkaz nemáš (akceptuj prosím že sa to nestalo) a že si len zle prečítal / pochopil text.
Ak máš budem rád ak ho sem dáš a ak máš pravdu ja si rád zruším svoj ephoto account a ešte predtým sa ti ospravedlním. Ale opakujem sa NIČ také som nikdy nespravil - Narozdiel od teba.

Toto je na tebe to najsmutnejšie TY robíš to z čoho iných obviňuješ. Treba si to po sebe prečítať. TY urážaš ľudí, nádávaš im, a ešte aj ľudí na fotografiách. Budem len hádať, ale možno preto ťa rodina opustila, možno preto sa ti nedarí. Treba začať zmenu od seba a správať sa k iným tak ako chceš aby sa oni správali k tebe....
0
2
 
gytheio
2024-01-30 07:50:21+01
príspevok od: Paladin25
S tvojou fotografiou som nič nerobil, len som ti dal do diskusie fotku, ktorú si odfotil ale nebol si na nej ty. Lebo si bohužiaľ trepal - 2 na 3. Ale to je o inom.

Až raz objavíš fotky svojej dcéry na stránkach kde nepatria. Možno si uvedomíš, že fotografie sa kradnúť nemajú.

Nie všetci ľudia na internete budú k tebe dobrý.
Je mi jasne, ze nepriznas ako nechutne si sa mi vysmieval, NIEKOLKO KRAT.
Vela ludi dava svoje deti na internet a v poho. Ja som tiez dal a prisiel si ty, ty si ten co to zneuziva.. tebe ani to nedochadza. Chorobne tu budes tvrdit, ze ty si ten dobry..
-1
0
 
Paladin25
2024-01-30 07:52:56+01
príspevok od: gytheio
Je mi jasne, ze nepriznas ako nechutne si sa mi vysmieval, NIEKOLKO KRAT.
Vela ludi dava svoje deti na internet a v poho. Ja som tiez dal a prisiel si ty, ty si ten co to zneuziva.. tebe ani to nedochadza. Chorobne tu budes tvrdit, ze ty si ten dobry..
Ja nič také netvrdím.

Ukáž kde som ja zneužil fotku tvojej osoby alebo osoby tebe blízkej?

Ak som to spravil NIEKOLKO KRAT nemal by to byť pre teba problém.

Ak to nedokážeš - budeme aj tento tvoj výrok považovať za ďaľšie KLAMSTVO - OK ?

Čomu som sa ja Paľko vysmieval boli tvoje nezmyselné rady, bez štipky pokory a s presvedčením o absolútnej pravde. Niekedy proste napíšeš hlúposť ktorá mi klaje oči.
0
0
 
tyto
2024-01-30 08:19:22+01
príspevok od: Paladin25
Ale začal Paľko. Však ešte aj account ti zrušili za vulgarizmi na moju adresu. A to sme sa bavili o objektívoch ani nie o fotkách.

Požiadam ťa ešte raz. Ukáž fotku, diskusiu alebo súkromnú konverzáciu kde som niekoho nazval prostitítkov.

Ak taký dôkaz nemáš (akceptuj prosím že sa to nestalo) a že si len zle prečítal / pochopil text.
Ak máš budem rád ak ho sem dáš a ak máš pravdu ja si rád zruším svoj ephoto account a ešte predtým sa ti ospravedlním. Ale opakujem sa NIČ také som nikdy nespravil - Narozdiel od teba.

Toto je na tebe to najsmutnejšie TY robíš to z čoho iných obviňuješ. Treba si to po sebe prečítať. TY urážaš ľudí, nádávaš im, a ešte aj ľudí na fotografiách. Budem len hádať, ale možno preto ťa rodina opustila, možno preto sa ti nedarí. Treba začať zmenu od seba a správať sa k iným tak ako chceš aby sa oni správali k tebe....
sice riskujem pestri slovnik na moju adresi ale toto myslim naozaj vazne...
inak vela ludi ma takyto syndrom, priznavamm sa aj ja som mal ale uz si na to davam pozor

... vycitat ostatnym vlastne chyby...

dokonca mam doma aj nejaku knihu o tom, len si neviem spomenut ako sa vola.

Smutne je ze pokial si to on sam neuvedomi tak mu to nikto nedakaze vysvetlit

0
1
 
gytheio
2024-01-30 08:21:10+01
príspevok od: Paladin25
Ja nič také netvrdím.

Ukáž kde som ja zneužil fotku tvojej osoby alebo osoby tebe blízkej?

Ak som to spravil NIEKOLKO KRAT nemal by to byť pre teba problém.

Ak to nedokážeš - budeme aj tento tvoj výrok považovať za ďaľšie KLAMSTVO - OK ?

Čomu som sa ja Paľko vysmieval boli tvoje nezmyselné rady, bez štipky pokory a s presvedčením o absolútnej pravde. Niekedy proste napíšeš hlúposť ktorá mi klaje oči.
Je mi u prdele ci to ty povazujes za klamstvo, dal som to sem niekolko krat a ako si sa zachoval, pokracoval si v tom.

Napisal som to uz, ta situacia sa stala, uz s tym nic nenarobis ani ty ani ja, mal si moznost sa ospravedlnit, miesto toho si urazal dalej.

A k tej fyzickej likvidacii, nikdy som sa tym nevyhrazal a si mi ukradnuty, co spravia ti ktorych si urazal ide mimo mna.
Keby som sa tu niekomu vyhrazal fyzickou likvidaciou, davno by mi redakcia zmazala profil.
-1
0
 
gytheio
2024-01-30 08:29:38+01
príspevok od: tyto
sice riskujem pestri slovnik na moju adresi ale toto myslim naozaj vazne...
inak vela ludi ma takyto syndrom, priznavamm sa aj ja som mal ale uz si na to davam pozor

... vycitat ostatnym vlastne chyby...

dokonca mam doma aj nejaku knihu o tom, len si neviem spomenut ako sa vola.

Smutne je ze pokial si to on sam neuvedomi tak mu to nikto nedakaze vysvetlit

to, ze si nevies spomenut ta vystihuje
-2
0
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2024-01-30 08:56:47+01
0
7
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()