Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Vyberám CSC (NEX, OLY, )

Matuto
Matuto 2013-02-22 16:22:21+01
Zdravím, som skoro rozhodnutý že kupujem NEX 6 za 900 eur. Ale zdá sa mi to trošku privela. Uvažujem tým padom aj o NEX 5r - rovnaká kvalita fotiek len chyba hladačík ale stojí o 300 eur menej čo nie je malo....prechadzam zo fujifilm x 10 kde som tiež v podstate fotil cez displej ale ten hladačik mi vždy akosi chybal a predsa len ked človek foti cez hladačik tak nevyzera ako turista
Ešte je vo výbere Olympus e-pl5 ale ten stojí 700 u nas co je hodne ...to uz tých 200 nie je tak vela do tej nex6...skuste poradiť dakujem
 
blahoslav J B Art
2014-05-22 00:28:26+02
príspevok od: frsta
OK, tak inak, myslíš si, že voľba PEN E-PL5 je krok vedľa?
kupil som si ho pred par mesiacmi ako nahradu za moju staru zrkadlovku a som spokojny ... k tomu aj 3 pevne objektivy a telezoom ak ale neplanujes dokupit objektivy, aj Sony RX100 ma zmysel
 
frsta
2014-05-22 11:41:27+02
príspevok od: blahoslav J B Art
kupil som si ho pred par mesiacmi ako nahradu za moju staru zrkadlovku a som spokojny ... k tomu aj 3 pevne objektivy a telezoom ak ale neplanujes dokupit objektivy, aj Sony RX100 ma zmysel
Hej, samozrejme nevylučujem, že by som v budúcnosti niečo zo skiel ne(do)kúpil, čas ukáže. Mám aj starú D90, s tou sa učím, ale je to "veľká opacha". Ešte si chcem niekde v reále pozrieť a vyskúšať PEN E-PL5, potom sa rozhodnem. Ďakujem.
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()