Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Canon vs. Nikon

merynka24
merynka24 2012-09-14 19:38:41+02
Zdravím, idem kupovať novú zrkadlovicu. Momentálne sa morím s A300, ktorá dosluhuje. Drahšie by ju už bolo dať vyčistiť ako predať. Chcem prejsť na vyššiu radu. Fotografujem prevažne šport, architekt. svadby. Rozpočet na začiatok bude nejakých 1200 €. Poradíte prosím?
 
tari
2012-09-15 21:28:23+02
Ohmataj v obchode aj-aj ,hned budes mat jasno ,co lepsie sadne to uz nepustis z ruky,moj pripad
 
merynka24
2012-09-17 07:00:26+02
príspevok od: jasdfree
Samozrejme, ze sportom, arch. a svatbami myslela, ze si to obcas nafoti a nie zeby sa tym zivila. A asi nema ani systemak a dalsie objektivy, ked sa pyta na radu ohladom zmeny znacky. Z toho fotaku asi kazdy chce mat radost takze si kup to co sa ti viac paci podla vzhladu, recenzii, reklamy - urcite je velmi dobre si ist chytit realne aj canon aj nikon a pokrutit si zoomovacim objektivom (canonovske skla sa zoomuju do opacneho smeru). Dalej prihliadni na fakt, kolko znamych ma canon a kolko nikon - moze sa hodit pri prepoziciavani objektivov. Oba tabory ako canon tak aj nikon maju rovnako vela prislusenstva rovnako dobre objektivy.
Ďakujem, presne tak som to myslela, ale po vlne krytiky na moju hlavu ... Neživím sa tým, fotím pre seba...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()