Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Olympus VR-360 alebo potom BenQ GH200

Hajnimos
2012-07-16 17:34:25+02
pozerala som viac recenzii ale ani jedno nebolo presvedcive.a tak neviem si stale vybrat co sa tyka tychto : Olympus VR-360 alebo potom BenQ GH200 Potrebovala by som hlavne to makro,super makro ,rychle reagovanie,rychle ostrenie a hned fotenie,hlavne fotim pohybujuce veci a potrebujem daco aby rychlo reagovalo a hlavne aby sa mi fotak nenastavoval samo milion rokov jak moj stary nikon.a samozrejme aj ked rychlo fotim nech su kvalitne fotky nie rozmazane ale to asi chce mat kazdy. asi tolko .oo a este bateria,citala som ze BenQ vydrzi hodinu,ale olympus to som sa dozvedela len tolko ze vydrzi dost.tak neviem.prosim poradite mi?alebo mozte poradit aj uplne ine fotaky ale nech ma tieto vlastnosti co som pisala.dakujem.
 
pufko
2012-07-16 17:43:14+02
Rýchla rada znie, ani jeden a ani žiaden iný v tejto cenovej kategorii
 
martin9113
2012-07-16 17:55:58+02
nechcem ta sklamat . ale toto je dobre tak na fotenie maximalne rodinneho posedenia niekde na slnku.,. to co pises ludia ocakavaju od zrkadloviek. ale tam je cena niekolko nasobne vissia ako u tychto zazrakov. skus pozriet bazar su ram slusne kusky zrkadloviek ca priatelne ceny
 
rk.
2012-07-16 18:00:15+02
rychlo rychlo - chod do Nayu (alebo hociakej inej velkej predajne) a oskusaj si ktory sa ti paci najviac a nastavuje najintuitivnejsie ... v tejto kategorii to vsetko foti rovnako ... len nie rychlo
 
inkubbus
2012-07-16 18:07:47+02
príspevok od: rk.
rychlo rychlo - chod do Nayu (alebo hociakej inej velkej predajne) a oskusaj si ktory sa ti paci najviac a nastavuje najintuitivnejsie ... v tejto kategorii to vsetko foti rovnako ... len nie rychlo
no neviem či si bol dostatočne rýchly a či už náhodou nestojí v NAY u pána brata a nedáva mu záludné otázky ohľadne super makra na tom chutnučkom ružovom foťáčiku
 
heuffel
2012-07-16 18:10:35+02
Kto vyberá rýchlo, tomu na tom nezáleží, takže moja rada znie, vyber si ten, ktorý budú mať práve na sklade.
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-07-16 18:16:49+02
príspevok od: inkubbus
no neviem či si bol dostatočne rýchly a či už náhodou nestojí v NAY u pána brata a nedáva mu záludné otázky ohľadne super makra na tom chutnučkom ružovom foťáčiku
dnes som predal svoj prvy benq vecer to paradne zapijem
 
Marcel Rebro
2012-07-16 18:22:30+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
dnes som predal svoj prvy benq vecer to paradne zapijem
nazdranie
 
martin9113
2012-07-16 18:23:49+02
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
dnes som predal svoj prvy benq vecer to paradne zapijem
to sa asi moc neopijes iba ak by si predal aspon 5
 
Daniel.U
2012-07-16 18:31:12+02
zastrelil by som toho, co urobil z fotografovania konzumizmus a potom sa tu vselijake deti pytaju, ze aku hracku si maju kupit do 5 korun aby s tym mohli fotit vsetko. Odpoved pre dievcatko znie: Za 100 euro neexistuje fotak. Nieje sa o com bavit.
 
viking81
2012-07-16 18:42:24+02
fot mobilom....spravis lepsie....rychla otazka...rychla odpoved....hentie sprostosti robia vsetko len nefotia poriadne ! radsej dosetri a potom si kup nieco normalne...
 
DanielDaniel
2012-07-16 18:45:02+02
som tu síce veľmi novopečený ale čím ďaľej tým viac sa presviedčam o tom že toto fórum by malo fungovať len na základe pozvánok a nie voľnej registrácie ...resp nejakého vstupného testu
 
DanielDaniel
2012-07-16 18:50:13+02
príspevok od: DanielDaniel
som tu síce veľmi novopečený ale čím ďaľej tým viac sa presviedčam o tom že toto fórum by malo fungovať len na základe pozvánok a nie voľnej registrácie ...resp nejakého vstupného testu
a týmto som nenarážal len na milú slečnu resp. pani .....ale na pánov a dámy ktorí sú schopný hneď po registrácií založiť 100krát diskutované témy na fóre.....
 
yanoschick
2012-07-16 18:50:48+02
príspevok od: Hajnimos
pozerala som viac recenzii ale ani jedno nebolo presvedcive.a tak neviem si stale vybrat co sa tyka tychto : Olympus VR-360 alebo potom BenQ GH200 Potrebovala by som hlavne to makro,super makro ,rychle reagovanie,rychle ostrenie a hned fotenie,hlavne fotim pohybujuce veci a potrebujem daco aby rychlo reagovalo a hlavne aby sa mi fotak nenastavoval samo milion rokov jak moj stary nikon.a samozrejme aj ked rychlo fotim nech su kvalitne fotky nie rozmazane ale to asi chce mat kazdy. asi tolko .oo a este bateria,citala som ze BenQ vydrzi hodinu,ale olympus to som sa dozvedela len tolko ze vydrzi dost.tak neviem.prosim poradite mi?alebo mozte poradit aj uplne ine fotaky ale nech ma tieto vlastnosti co som pisala.dakujem.
Tazka otazka. Ak by som siel teraz kupovat fotak, ktory ma "rychle reagovanie,rychle ostrenie a hned fotenie,hlavne fotim pohybujuce veci a potrebujem daco aby rychlo reagovalo" kupil by som Canon 1Dx. Samozrejmostou by bolo, ze "aj ked rychlo fotim nech su kvalitne fotky nie rozmazane". A "to asi chce mat kazdy" - Amen. A z tych dvoch? Hodil by som si mincou.
 
yanoschick
2012-07-16 18:52:14+02
"BenQ vydrzi hodinu" - to znie ako otazka do Sex Shopu....
 
DanielDaniel
2012-07-16 18:52:35+02
ajkeď TOTO nie je 100krát diskutovaná téma ....
 
majster333
2012-07-16 18:58:45+02
no nič také ako chceš Za tie prachy nezoženieš možno by to stíhal Nikon V1. Ak skutočne potrebuješ fotiť rýchlo tak si vyber taký kompakt ktorý má manuálne zaostrovanie so stupnicou metroch zaostrovacej vzdalenosti. nastavíš na najširšie ohnisko, zaostríš na cca 1,5m a fotíš ľudí deti jedna radosť všetko je ostré. Je to ozaj jediný spôsob ako fotiť pohybujúce sa objekty kompaktom. Na pohyb žiaden ani ten najdrahší nestíha
 
majster333
2012-07-16 19:01:08+02
Napr pentax Optio e30 to má veľmi šikovne, a aj sním tak fotím - na pravej šípke máš spôsob ostrenia -makro normál alebo manuál. Hľadaj foťák ktorý to bude mať podobne. Ak by si to mal hľadať vkuse v menu je to nepraktické
 
trojan
2012-07-16 19:01:43+02
príspevok od: Hajnimos
pozerala som viac recenzii ale ani jedno nebolo presvedcive.a tak neviem si stale vybrat co sa tyka tychto : Olympus VR-360 alebo potom BenQ GH200 Potrebovala by som hlavne to makro,super makro ,rychle reagovanie,rychle ostrenie a hned fotenie,hlavne fotim pohybujuce veci a potrebujem daco aby rychlo reagovalo a hlavne aby sa mi fotak nenastavoval samo milion rokov jak moj stary nikon.a samozrejme aj ked rychlo fotim nech su kvalitne fotky nie rozmazane ale to asi chce mat kazdy. asi tolko .oo a este bateria,citala som ze BenQ vydrzi hodinu,ale olympus to som sa dozvedela len tolko ze vydrzi dost.tak neviem.prosim poradite mi?alebo mozte poradit aj uplne ine fotaky ale nech ma tieto vlastnosti co som pisala.dakujem.
najlepsie by pre teba bolo kupit nejaky ultrazoom tam su vlastnosti takmer ako u zrkadlovky alebo rovno nejake dobre zrkadlo
 
haplo602
2012-07-16 20:59:45+02
ze aky troll ...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()