Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Vzor podnikateľský zámer – fotograf

stenly3
2009-01-20 11:05:35+01
Prosím o radu a vzor alebo navrch na vypracovanie podnikateľského zámeru pre fotografa. Dáku linku alebo priamo cely zámer pre účely získania príspevku na vykonávanie samostatnej zárobkovej činnosti podľa § 49 zákona HR SR č.5/2004 Zúz
 
Fotograf77
2009-01-20 11:12:23+01
zalezi co konkretne bude zivnostnik robit, teda fotit. . . ake sluzby chce ponukat. . . . aj ja nad niecim takymto premyslam . . . kedze som dlhodobo nezamestnany:-)


Na UP by mali davat tieto informacie :-)
 
Fotograf77
2009-01-20 11:15:21+01
http://referaty.atlas.sk/odborne-humanitne/ekonomia/16658/?print=1
 
stenly3
2009-01-20 13:08:24+01
dakujem chcel som daky vzor ja už fotitm fotoreporti ale chcem viac...viacej služieb a k tomu chcem aj živnost.
 
Cohen
2009-01-20 13:20:27+01
aký vzor? Musíš dať na papier to čo chceš robiť, komu to chceš predať, zakolko to chceš predať a kolko ta to bude stáť. Nieje žiadna predpísaná forma na podnikatelský zámer (aspoň o nej ja neviem). Musíš brať že podnikatelský zámer je Know-how a to sa len tak na internete nepovaluje ...
 
2009-01-20 13:41:38+01
mozes mat milion planov, pokial nevies predat, aj ten najlepsi ti je na pecko...
 
stenly3
2009-01-20 13:47:22+01
No mislel som len daky oficialny zamer preto aby odklepli finančnu dotaciu bez problemou ...na novy fotak a tak..žiadne osobne napady a nie prezradenie dakych trikou ako zarobit..
 
stenly3
2009-01-20 13:49:18+01
príspevok od: Fotograf77
http://referaty.atlas.sk/odborne-humanitne/ekonomia/16658/?print=1
dakujem za linku ale je to len postup ale nie konkretny plan už dakeho fofografa...
 
Fotograf77
2009-01-20 14:12:02+01
príspevok od: stenly3
dakujem za linku ale je to len postup ale nie konkretny plan už dakeho fofografa...
Uvedom si ale ze taky plan ti nik len tak neda. . . . kazdy ma nieco v com sa chce presadit a predsa to nebude len tak niekomu prezradzat:-)))


inak skus www.porada.sk

regni sa tam a popytaj sa tam.. . ak tam bude niekto ochotny ti v tomto pomoct a bude nebodaj fotografom, tak budes mat stastie :-)))
 
2009-01-20 14:21:21+01
najidealnejsie by bolo pokyal by ti tam sedel nejaky znami , vsak vsetci vieme ako sa to roby v tomto state.
 
dmedia
2009-01-20 19:11:48+01
príspevok od: stenly3
No mislel som len daky oficialny zamer preto aby odklepli finančnu dotaciu bez problemou ...na novy fotak a tak..žiadne osobne napady a nie prezradenie dakych trikou ako zarobit..
Na nete ho nenajdes, ale najdes sablonu do ktorej si vpises vlastnymi slovami co chces robit. Fotograficke sluzby su zivnost volna-zatial, tak s tym nie je problem. Mozes si pomoct tak, ze si pozries na www.orsr.sk a www.zrsr.sk vypisy co maju firmy a zivnostnici v predmetoch cinnosti a trocha to rozpises. A nic v zlom, ale daj si to potom precitat niekomu co vie po slovensky, urcite taka gramatika ako tu na fore nepresvedci uradnika na zivnostenskom urade.....o tvojom serioznom pristupe... :)
 
stenly3
2009-01-20 21:32:44+01
príspevok od: dmedia
Na nete ho nenajdes, ale najdes sablonu do ktorej si vpises vlastnymi slovami co chces robit. Fotograficke sluzby su zivnost volna-zatial, tak s tym nie je problem. Mozes si pomoct tak, ze si pozries na www.orsr.sk a www.zrsr.sk vypisy co maju firmy a zivnostnici v predmetoch cinnosti a trocha to rozpises. A nic v zlom, ale daj si to potom precitat niekomu co vie po slovensky, urcite taka gramatika ako tu na fore nepresvedci uradnika na zivnostenskom urade.....o tvojom serioznom pristupe... :)
Ďakujem za radu a dúfam že aj ja niekedy urobím niečo také pekne ako ty...zatiaľ som len na začiatku..
 
pe3k
2009-01-20 21:40:29+01
aha aka vesela tema :DDD

no pred tym aby ste si tu nadavali do dementov zamyslel by som sa nad tym co zalozil tu temu.... :))))
 
dmedia
2009-01-20 22:00:16+01
príspevok od: stenly3
Ďakujem za radu a dúfam že aj ja niekedy urobím niečo také pekne ako ty...zatiaľ som len na začiatku..
Vsetko co som napisal, som Ti napisal s absolutnou ochotou Ti pomoct, ziadna ironia, iba dobre mienena rada, tak nech sa dari. Fungujem podla hesla ´Co das to dostanes...´ a tieto natahovacky na forach, od ktorych sa distancujem a nereagujem na nich-vid vyssie, su absolutnym mrhanim casu ludi co si v danom vlakne chcu nieco rozumne precitat.
 
stenly3
2009-01-20 22:07:38+01
Máš úplnú pravdu tak ďakujem a nebudem sa tu už asi ani angažovať dosť ma to tu sklamalo..:((
 
stenly3
2009-01-20 22:07:55+01
Máš úplnú pravdu tak ďakujem a nebudem sa tu už asi ani angažovať dosť ma to tu sklamalo..:((
 
miloshaaa
2009-01-20 23:23:11+01
príspevok od: stenly3
Máš úplnú pravdu tak ďakujem a nebudem sa tu už asi ani angažovať dosť ma to tu sklamalo..:((
az teraz? :) no velmi lahko si tu vo fore vsimnes nadludi, ktori sa velmi radi vyvysuju a zdrbkavaju ludi uz len ked sa nieco opytaju... poznam ludi zo zivota co tuto stranku navstevuju... ale nikdy sem nic nepisali prave kvoli tomuto. zial profici by sa takto vobec nespravali, ale to uvidis aj na fotkach tych ludi :)) (mna v tomto pripade napada vsak iba jeden clen)
 
julo kotus
2009-01-21 12:49:07+01
Toto vlákno bolo prečistené a boli odstránené všetky komentáre, aj s nimi súvisiace, ktoré obsahovali urážky a vyhrážky. Snažte sa udržať svoje emócie a komentáre v medziach zákona a slušnosti. Verím, že toto upozornenie bude stačiť a že admin nebude nútený použiť tvrdšie prostriedky na udržanie poriadku. Ďakujem za porozumenie. JK
 
maciakba
2009-01-21 13:58:09+01
dufam ze mas aspon 18, inak trufale nevediet este fotografovat a uz si davat podnikatelsky zamer, ak ti prejde tak super mas know how :)
 
Fotograf77
2009-01-21 14:58:45+01
príspevok od: julo kotus
Toto vlákno bolo prečistené a boli odstránené všetky komentáre, aj s nimi súvisiace, ktoré obsahovali urážky a vyhrážky. Snažte sa udržať svoje emócie a komentáre v medziach zákona a slušnosti. Verím, že toto upozornenie bude stačiť a že admin nebude nútený použiť tvrdšie prostriedky na udržanie poriadku. Ďakujem za porozumenie. JK
Asi by sa tu hodilo zavies kratkodobe BANy. . . . napriklad na den, alebo tyzden. . . by si potom rozmyslel kazdy co napisat:-). . . sorry za OT :-)
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()