Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

ako natacat livestream

slavohrnciar
2024-01-23 16:12:36+01
Zdravim, budeme mat akciu vystavy veteranov a chcel by som mat z akcie livestreamovy zaznam... ako prve som stale neni rozhodnuty ci si na to chcem zavolat firmu alebo si to viem nejak spravit sam, viete mi poradit? Ked som rozmyslal nad firmou tak mi prisla pod ruku táto: https://mlv.sk/videostreaming/ mate s nimi nejake skusenosti? vdaka
 
Fuser
2024-01-23 19:54:21+01
Zacnem od zaciatku:

A) Livestream alebo zaznam? Dost velky rozdiel ...
B) Kolko ludi to bude sledovat a aka kvalita zanamu (FullHD, 4K ...)- Livestream
C) Firma na livestream - kolko kamier? Staticky obraz alebo tam bude aj chodit + rozhovor ...
D) Bude potrebny dobry "Internet" na stream...
E) Amatersky sa da spravit ale asi skor statika lebo ak sa bude presuvat "kamera" bude to dost rusive ... napr. ako konferencia - Teams, Webex alebo nieco podobne (cez Youtube), lepsiu "kameru" + "MIC - zvuk/hudba" ...

Preto ak to ma dobre vyzerat, treba vediet ako nato (mixazny pult, dobry zvuk, min 2 kamery)
tj firma ... ak to ma online pozerat LEN 100 ludi a bude to stat xxxx € tak neviem ci to stoji zato ...

Zaznam si viete aj sami len to potom aj zostrihat, ozvucit ..alebo niekoho zaplatit aby to stalo za nieco ...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()