Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

Web ePhoto sa ohromne spomalil

K1000
2023-06-20 09:50:19+02
Som to len ja, alebo sa ePhoto v poslednom čase spomalil do tej miery, že je takmer nepoužiteľný?

"Click" na hocičo = niekoľkominútové čakanie.

???
0
1
 
Ďuro71
2023-06-20 12:28:46+02
príspevok od: K1000
Som to len ja, alebo sa ePhoto v poslednom čase spomalil do tej miery, že je takmer nepoužiteľný?

"Click" na hocičo = niekoľkominútové čakanie.

???
Som na tom rovnako...
0
2
 
warwick
2023-06-20 13:48:37+02
Tiež som na tom rovnako. Ide to pomaly. Podla mňa preto je teraz menej lajkov a hodnotení. Však sa niekedy ani obrázok nedá otvorit v rozumnom čase na celú obrazovku …
0
2
 
gytheio
2023-06-20 14:33:41+02
príspevok od: warwick
Tiež som na tom rovnako. Ide to pomaly. Podla mňa preto je teraz menej lajkov a hodnotení. Však sa niekedy ani obrázok nedá otvorit v rozumnom čase na celú obrazovku …
Uz roky tato stranka funguje spomalene a uz roky sa tu na to stazuju, cele to vyzera, ze tento web funguje uz iba na nejaky zotrvacnik a bude fungovat kym sa ten zotrvacnik nezastavi.. no nesuhlasim s tym, ze to je dovod menej lajkov a hodnoteni. Tych fotografii sem nepribuda tolko aby si clovek nemohol najst cas si ich poriadne prezriet a pripadne ich aj ohodnotit.
Nie je chyba prave vo vas, ze nemate zaujem obetovat 10 minut? Pred 2 rokmi bol tento web rovnako pomaly ale chodilo sem ovela viac ludi, chybu hladajte sami v sebe.
Tymto nijak nechcem omluvat to, ze sa tu o to nestaraju, osobne sa cudujem, ze to tu este funguje. Ale starali by sa keby ste si nasli viac casu...
0
0
 
Paladin25
2023-06-20 15:33:18+02
príspevok od: warwick
Tiež som na tom rovnako. Ide to pomaly. Podla mňa preto je teraz menej lajkov a hodnotení. Však sa niekedy ani obrázok nedá otvorit v rozumnom čase na celú obrazovku …
Súhlasím v poslednej dobe to ide z času na čas extrémne pomaly... často mi to skončí runtime errorom a obrázok ani neotvorí ...
0
0
 
gytheio
2023-06-20 15:49:11+02
Netrepte tu, asi 5 rokov to brzdi rovnako. Vam sa zda, ze to v posledom case brzdi viac a viac lebo vy sa menite a nie tento web. Pamatam sa ked som prisiel do Londyna v 2006 mi stranky otvaralo tiez niekolko minut a ked nejaku otvorilo za minutu som si vravel kurva to je rychle... teraz ked vam to neotvori hned mate depky, skratka cakate, ze mate hned vsetko hned a zaraz.
0
0
 
roka222
2023-06-20 17:00:58+02
príspevok od: K1000
Som to len ja, alebo sa ePhoto v poslednom čase spomalil do tej miery, že je takmer nepoužiteľný?

"Click" na hocičo = niekoľkominútové čakanie.

???
Nu to odkedy máme naspäť ACTONA to ide dole kopcom .
0
1
 
gytheio
2023-06-20 17:53:01+02
príspevok od: roka222
Nu to odkedy máme naspäť ACTONA to ide dole kopcom .
vies, ze som si vzdy hovoril ako dobre, ze su tu tie lajkovacie nuly ako ty a tebe podobni.. sice ste absolutne nicim neprispeli ale drzite to tu nad vodou
0
0
 
martinchirila
2023-06-20 18:17:39+02
Celkovo to tu ide dole vodou. Viac reklamy ako obsahu atď.... škoda....
0
2
 
internetiko
2023-06-21 05:30:00+02
príspevok od: K1000
Som to len ja, alebo sa ePhoto v poslednom čase spomalil do tej miery, že je takmer nepoužiteľný?

"Click" na hocičo = niekoľkominútové čakanie.

???
Ano robi to aj mne, ja sa cudujem ze nedokazu spravit poriadne upgrade celej stranky, cele desatrocia to je pod tym starym kodom pozliepane. a este aj podstranky su nezapezpecene, chyba im platny certifikat alebo su pozliepane
0
0
editovaný
 
fatality
2023-06-21 09:55:24+02
príspevok od: internetiko
Ano robi to aj mne, ja sa cudujem ze nedokazu spravit poriadne upgrade celej stranky, cele desatrocia to je pod tym starym kodom pozliepane. a este aj podstranky su nezapezpecene, chyba im platny certifikat alebo su pozliepane
mne to robi uz davno..
ked to neupgradli v casoch "najvacsej slavy", pochybujem, ze teraz to upgradnu..
ale aspon nejake potesujuce spravy:
https://www.dpreview.com/site-news/8298318614/dpreview-com-looks-forward-to-a-new-chapter-with-gear-patrol
0
2
 
K1000
2023-06-22 10:13:43+02
Rozumiem. Každý produkt má svoj životný cyklus a zrejme tento web sa nachádza už v jeho neskorej fáze. Asi sa už neoplatí investovať.

Vďaka za komentáre.
0
0
 
keimin
2023-06-25 18:00:19+02
je to katastrofa, v 9 pripadoch z 10 to cakanie na zobrazenie fotky vzdam a znechutene zavriem. uz kedysi nacitavanie fotky trvalo cca mozno 6sek ale teraz su to aj desiatky sekund a velakrat cakam marne, je to ako vratit sa v case niekde do zaciatkov internetu
0
0
 
gytheio
2023-06-25 20:00:38+02
príspevok od: keimin
je to katastrofa, v 9 pripadoch z 10 to cakanie na zobrazenie fotky vzdam a znechutene zavriem. uz kedysi nacitavanie fotky trvalo cca mozno 6sek ale teraz su to aj desiatky sekund a velakrat cakam marne, je to ako vratit sa v case niekde do zaciatkov internetu
napadlo vas niekedy, ze tato stranka nie je povinna vzdy fungovat podla vasich zelani ked mate dve fotografie v profile? v hlave mate asi tiez nejake dva obrazky lavo pravo a to je asi tak vsetko
0
0
 
keimin
2023-06-25 23:21:44+02
príspevok od: gytheio
napadlo vas niekedy, ze tato stranka nie je povinna vzdy fungovat podla vasich zelani ked mate dve fotografie v profile? v hlave mate asi tiez nejake dva obrazky lavo pravo a to je asi tak vsetko
to vazne sa snazite to ako funguje tato stranka este obhajovat ? nepoznam ziaden iny fotoportal kde nacitanie fotky trva pol minuty, resp. sa nenacita vobec, resp. sa nenacitaju ani thumbnaily na uvodnej stranke. to je absolutne neprijatelne a zarucene to znechuti vela navstevnikov. a hlavne , kedysi to tak nebolo. moja kritika je mienena v dobrom aby s tym niekto nieco spravil, obhajoba tohto stavu im ani nam navstevnikom stranky naozaj nijak nepomoze.
0
0
 
gytheio
2023-06-26 06:57:52+02
príspevok od: keimin
to vazne sa snazite to ako funguje tato stranka este obhajovat ? nepoznam ziaden iny fotoportal kde nacitanie fotky trva pol minuty, resp. sa nenacita vobec, resp. sa nenacitaju ani thumbnaily na uvodnej stranke. to je absolutne neprijatelne a zarucene to znechuti vela navstevnikov. a hlavne , kedysi to tak nebolo. moja kritika je mienena v dobrom aby s tym niekto nieco spravil, obhajoba tohto stavu im ani nam navstevnikom stranky naozaj nijak nepomoze.
keby si cital aj to co je vyssie vedel by si, ze stranku neobhajujem.. rovnaku vinu na tom ako to tu funguje mas aj ty lebo vobec nicim neprispievas iba sem chodis zabit cas
su tu ine veci pre ktore nie je zaujem o tuto stranku a nie to, ze je pomala a pomala uz je hadam od zaciatku ked zacala existovat, pamatam si, ze byvala este pomalsia ako je teraz.
0
0
editovaný
 
blahoslav J B Art
2023-06-26 15:22:22+02
tato stranka je ako ja... cim je teplejsie, tym pomalsie pracujem
0
0
 
alojz
2023-06-26 18:26:57+02
Použiteľnosť webu je jeden z kľúčových parametrov pre "vracajúcich" sa návštevníkov.
Aj mňa mrzí, že si rozklikám fotky do nových okien a môžem si ísť robiť kávu, kým dostanem nejaký výsledok.
@gytheio -> Nároky dnešných uživateľov už nie sú ako pred 10 rokmi. Vtedy priemerný uživateľ bol ochotný čakať na načítanie stránky dlhšie ako dnes.
Nejaký čas to ako uživateľ človek vydrží, zvlášť, ak tu chodí kvôli obsahu, no časom začne "pokukovať" po alternatívach (českých, alebo svetových).
Pomalosť môže mať za dôsledok práve odchod aktívnych uživateľov z ephoto.
0
0
 
gytheio
2023-06-26 18:54:36+02
príspevok od: alojz
Použiteľnosť webu je jeden z kľúčových parametrov pre "vracajúcich" sa návštevníkov.
Aj mňa mrzí, že si rozklikám fotky do nových okien a môžem si ísť robiť kávu, kým dostanem nejaký výsledok.
@gytheio -> Nároky dnešných uživateľov už nie sú ako pred 10 rokmi. Vtedy priemerný uživateľ bol ochotný čakať na načítanie stránky dlhšie ako dnes.
Nejaký čas to ako uživateľ človek vydrží, zvlášť, ak tu chodí kvôli obsahu, no časom začne "pokukovať" po alternatívach (českých, alebo svetových).
Pomalosť môže mať za dôsledok práve odchod aktívnych uživateľov z ephoto.
vtedajsi uzivatelia pred 10 rokmi sem davali viac fotografii aj ked to bolo tak isto pomale..

prosim vas prestante trepat, naozaj si myslite, ze keby tu stranku zrenovovali keby bola rychla ako ostatne stranky zacali by sem hufne chodit ludia a davat fotografie? ono to je tak, ze kto naozaj chce pocka tych par sekund, nestalo sa mi, ze by som cakal dlhsie ako 10 - 20 sekund aby mi tu nieco rozkliklo, ked cakate minuty ako tu opisujete hladajte chybu u seba.

prestavaju sem chodit kvoli obsahu, je to tu od sameho zaciatku to iste, nezmenila sa ani ta rychlost ani obsah
0
0
 
landov
2023-06-26 21:15:55+02
Všetci o koze...iba jeden stále o voze.
0
6
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()