Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Bratislava Open Air 2012

leto
leto 2012-07-05 12:08:05+02
ePhotáci, foto-nadšenci, a turisti stretávok chtivý, rok sa z rokom zrazil, a je to tu opäť. Stretávka roka nadšencov tohoto portálu pod holým nebom, z už zaužívaným názvom i miestom konania. Dátum tento rok padol na sobotu, 11. augusta 2012! Znova si vyšliapeme kopec nad bratislavskou Račou (autá zostanú na dolnom parkovisku), a svoj tábor si rozložíme na mieste zvanom Písky. Čo zo sebou; seba, partnera, psa(ak nie je agresor), stan(ak chcete prenocovať), deku, oblečenie na každú príležitosť(treba počítať z búrkou), jedlo a pitný režim podla vlastnej chuti (bude tradičný táborák),,, Postupne doladíme program, všetky info najdete tu. Prosím NESPAMUJTE to tu zbytočnosťami, dakujeme Leto a Mrco sa na Vás tešia!
 
Marcel Rebro
2012-08-10 10:27:11+02
príspevok od: lu_boss
my sa zatial chystame, hadam nas dazd neodradi
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace-euro-2012/124021/ukrajinci-chystaji-rakety-porucime-vetru-desti-slibuji-pred-euro.html
 
leto
2012-08-10 12:29:03+02
príspevok od: lu_boss
my sa zatial chystame, hadam nas dazd neodradi
dúfam že neodradí, veď od foTTofestu sme sa nevideli!
 
leto
2012-08-10 12:31:33+02
príspevok od: IceDive1
Potapaci sa vody neboja.
v prípade nepriazne počasovej treba brat len podvodnicku techniku,,,
 
lu_boss
2012-08-10 12:51:41+02
príspevok od: Marcel Rebro
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-reprezentace-euro-2012/124021/ukrajinci-chystaji-rakety-porucime-vetru-desti-slibuji-pred-euro.html
...kolko rakiet si objednal ?
 
lu_boss
2012-08-10 12:52:05+02
príspevok od: leto
dúfam že neodradí, veď od foTTofestu sme sa nevideli!
no jo
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-10 12:55:15+02
príspevok od: leto
v prípade nepriazne počasovej treba brat len podvodnicku techniku,,,
ja som taká potmehútska podvodníčka sama o sebe, takže techniku neberem lebo nemám akú.....tak ale pre istotu poviem gazdinnej nech ma večer naolejuje a navoskuje.....nech som zajtreky vodoodpudivá...
 
Chico
2012-08-10 13:04:28+02
ahojtééé...chcel by som tuna pozdraviť všetkých účastníkov zajtrajšieho polesného rekreačného zájazdu a výletíku, strašne by som chcel ísť a sa s Vama zoznámiť, len mám strašne krátke nožky a tam hore veru už v mojom veku nevycupitám, aj ten asfalt bude zaiste packy páliť....gazda ešte kumštuval že ma reku strčí do takéj cestovnej tašky na kolečkách , hlavu mi nechá vystrčenú ven a volajako ma tam vyterigá....ale on je aj tak sám o sebe ťažká váhová kategória a bude zaiste mať čo robiť sám so sebou aby sa tam hore vygúlal.....tak teda ništ, príjemnú zábavu a večer želám.......a prosím Vás pekne, dajte mi na gazdíčka pozor...nech moc nechlašče...do ohníka či gulášového kotlíka nespadne, do doliny sa neskotúla....Čavesko.
 
Marcel Rebro
2012-08-10 13:09:16+02
príspevok od: Chico
ahojtééé...chcel by som tuna pozdraviť všetkých účastníkov zajtrajšieho polesného rekreačného zájazdu a výletíku, strašne by som chcel ísť a sa s Vama zoznámiť, len mám strašne krátke nožky a tam hore veru už v mojom veku nevycupitám, aj ten asfalt bude zaiste packy páliť....gazda ešte kumštuval že ma reku strčí do takéj cestovnej tašky na kolečkách , hlavu mi nechá vystrčenú ven a volajako ma tam vyterigá....ale on je aj tak sám o sebe ťažká váhová kategória a bude zaiste mať čo robiť sám so sebou aby sa tam hore vygúlal.....tak teda ništ, príjemnú zábavu a večer želám.......a prosím Vás pekne, dajte mi na gazdíčka pozor...nech moc nechlašče...do ohníka či gulášového kotlíka nespadne, do doliny sa neskotúla....Čavesko.
Pocuvaj chlpac. Povedz gazdovi ze po asfatlke nepojdeme ale skratkou od nasho domcura priamo
lesom.

Kazdopadne na gazdu ti dohliadnem(e) a budeme zodpovedne kontrolovat jeho (vodo)pitny rezim ...

Cavcesko
 
Marcel Rebro
2012-08-10 13:12:12+02
Idem este kupit dajake patrony do gumipusiek, tak poprosim pivopijucich ucastnikov aby doniesli par plechovkovych ... po poziti sa daju pouzit ako terce.


PS :
z ucty ku kolegovi Komovi bude gulas svinsky a nie hovadsky.
 
Marcel Rebro
2012-08-10 13:13:53+02
príspevok od: leto
v prípade nepriazne počasovej treba brat len podvodnicku techniku,,,
ja som OM-Dcko uz v dazdi otestuval, takze nas nic nezastavi ... ani keby cernosi z neba padali
 
Chico
2012-08-10 13:38:53+02
príspevok od: Marcel Rebro
Pocuvaj chlpac. Povedz gazdovi ze po asfatlke nepojdeme ale skratkou od nasho domcura priamo
lesom.

Kazdopadne na gazdu ti dohliadnem(e) a budeme zodpovedne kontrolovat jeho (vodo)pitny rezim ...

Cavcesko
Fuuuha , ta to neviem ci gazda skratkou vyslape, taky nozno netrenovany poslednu dobu je....a skratkou spoza Vaseho domcura?.......nie, nie nebojte kolega ..on sa vzdy pred cestou uz doma vycura.
A Dikes...uz dlho ma nikto tak pekne neoslovil a na zaver zvlastne nepozdravil...tak teda -

Prcicest
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-10 13:41:44+02
príspevok od: Marcel Rebro
Idem este kupit dajake patrony do gumipusiek, tak poprosim pivopijucich ucastnikov aby doniesli par plechovkovych ... po poziti sa daju pouzit ako terce.


PS :
z ucty ku kolegovi Komovi bude gulas svinsky a nie hovadsky.
No ono asi najlepšia varianta by bola že by sa podaril...hovadsky.. dobrý svinský
 
Marcel Rebro
2012-08-10 13:43:26+02
príspevok od: Koma
No ono asi najlepšia varianta by bola že by sa podaril...hovadsky.. dobrý svinský
je to len v nasich rukach / ci kopytach ...
 
bacil2
2012-08-10 17:18:42+02
príspevok od: Marcel Rebro
Idem este kupit dajake patrony do gumipusiek, tak poprosim pivopijucich ucastnikov aby doniesli par plechovkovych ... po poziti sa daju pouzit ako terce.


PS :
z ucty ku kolegovi Komovi bude gulas svinsky a nie hovadsky.
terčíky voľáke donesiem...len aby som to stihol ešte za svetla...
 
Marcel Rebro
2012-08-10 20:41:35+02
príspevok od: bacil2
terčíky voľáke donesiem...len aby som to stihol ešte za svetla...
Neboj, mam 820 lumenove svetielko
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-10 21:20:16+02
príspevok od: bacil2
terčíky voľáke donesiem...len aby som to stihol ešte za svetla...
neboj, nebudem sa brániť...spravím šecko preto aby som Ti posviétil očkami °-)
 
Marcel Rebro
2012-08-10 21:27:35+02
hlasim ze mam 500 ks fungl novych patronov do gumipusiek priamo z pekarne
 
bacil2
2012-08-10 21:57:51+02
príspevok od: Marcel Rebro
hlasim ze mam 500 ks fungl novych patronov do gumipusiek priamo z pekarne
hlásim, že mám 16 polotovarov na terčíky ...viac neunesiem
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-10 22:37:41+02
príspevok od: bacil2
hlásim, že mám 16 polotovarov na terčíky ...viac neunesiem
hlásim, že som práve úplne vážne a po dlhšom váhaní vyložil 500ml kopaničiarskeho finálneho tovaru....neunesiem
 
Marcel Rebro
2012-08-10 22:40:38+02
príspevok od: Koma
hlásim, že som práve úplne vážne a po dlhšom váhaní vyložil 500ml kopaničiarskeho finálneho tovaru....neunesiem
Maco ponesie ... sa chvalil ze dnes na treningu / brigade dajake 60kg kocky z betona prenasali
 
Strana 3 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()