Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

Bratislava Open Air 2012

leto
leto 2012-07-05 12:08:05+02
ePhotáci, foto-nadšenci, a turisti stretávok chtivý, rok sa z rokom zrazil, a je to tu opäť. Stretávka roka nadšencov tohoto portálu pod holým nebom, z už zaužívaným názvom i miestom konania. Dátum tento rok padol na sobotu, 11. augusta 2012! Znova si vyšliapeme kopec nad bratislavskou Račou (autá zostanú na dolnom parkovisku), a svoj tábor si rozložíme na mieste zvanom Písky. Čo zo sebou; seba, partnera, psa(ak nie je agresor), stan(ak chcete prenocovať), deku, oblečenie na každú príležitosť(treba počítať z búrkou), jedlo a pitný režim podla vlastnej chuti (bude tradičný táborák),,, Postupne doladíme program, všetky info najdete tu. Prosím NESPAMUJTE to tu zbytočnosťami, dakujeme Leto a Mrco sa na Vás tešia!
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-10 22:51:54+02
príspevok od: Marcel Rebro
Maco ponesie ... sa chvalil ze dnes na treningu / brigade dajake 60kg kocky z betona prenasali
tak zoberiem aj tú druhú ..ale nie len špásujem, zobral som ( zatiaľ prázdnu ) takú väčšiu tašku cestovnú na kolečkách čo sa dá za sebou ťahať ak by sa náhodou hodila na výnos vecí tam hore...ak by skratkový chodník od domcura bol ako tak pre kolečká schodný..
 
bacil2
2012-08-10 22:59:00+02
príspevok od: Koma
hlásim, že som práve úplne vážne a po dlhšom váhaní vyložil 500ml kopaničiarskeho finálneho tovaru....neunesiem
...no tak dobre ...práve som pribalil nejaký čajík ...asi tatranský
 
walde
ocenenie redakciou 2012-08-10 23:05:07+02
príspevok od: Koma
hlásim, že som práve úplne vážne a po dlhšom váhaní vyložil 500ml kopaničiarskeho finálneho tovaru....neunesiem
...tiež si mal nadváhu ?...vylož prádlo!
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-11 00:11:04+02
príspevok od: walde
...tiež si mal nadváhu ?...vylož prádlo!
vyložil.a som ...slamovú podstielku
 
bonifacko
2012-08-12 07:02:13+02
Videjko z akcie
http://www.youtube.com/watch?v=1iQm2vw2r8A
 
trnavsky
2012-08-12 09:42:54+02
príspevok od: bonifacko
Videjko z akcie
http://www.youtube.com/watch?v=1iQm2vw2r8A
aká škoda, že som neprišiel.
 
Matej Michalik
ocenenie redakciou 2012-08-12 11:15:16+02
Vyborna akcia, este som stale priputany lozku, uff Kopanice nesklamali
 
leto
2012-08-12 12:00:53+02
kopanice ani to ostatné, bola to výborná akcia, tento rok žiadne úrazy ani podobné nehody, som zvedavý na správy od tých čo držali zástavu do rána a samozrejme aj na ďalšie fotos,,,
 
Marcel Rebro
2012-08-12 12:16:15+02
príspevok od: leto
kopanice ani to ostatné, bola to výborná akcia, tento rok žiadne úrazy ani podobné nehody, som zvedavý na správy od tých čo držali zástavu do rána a samozrejme aj na ďalšie fotos,,,
sme prezili. bacil sa sice v noci niekem dezinfikoval ale verim ze prezil tiez
 
Cerberus
2012-08-12 12:30:58+02
Som rád že sa mi podarilo prísť hoc aj neskoro. Bolo prima. Dokonca aj fajného gulášu sa mi ušlo.
 
lu_boss
2012-08-12 12:37:00+02
... dakujeme za gulas, kavu a za vsetko organizacne usilie dookola
 
lu_boss
2012-08-12 12:39:33+02
...stale si nepamatam, ze max 4 fotky naraz...
 
transporti686
2012-08-12 12:53:07+02
akcia bola fajn, spoznal som viacero fajn ľudí, guláš bol výborný - ďakujem pripravovačom a varičom pokrmu, že som mohol ochutnať, moc som sa nenakúpil a išiel som skôr od Vás, ale tak to je v pohode, takže všetkým vďaka za spoločnosť a stretneme sa dúfam na inej akcii alebo o rok na tejto istej.
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-12 15:01:33+02
Ná tak už som aj ja konečne domov do Nr do maštale dorazila....nevládna jak tá sviňa čo sa v gulášovi včera kúpala, gazdina mi hneď trávu do hrantíka nakosila...a že vyprávaj dojmi , vyprávaj.... nechodila si zaseky po kolenách !? ....A já reku že veru néé, liévali do mňa tí pajkovci liéévali ale ja som sa veru udržala celý večer na šeckých štyroch...som síce kúsek roztrasená a rozklepaná....ale čuleky neviem presne pocitovo definuvať či z príjemných dojmov či z protinočnochladových ,,stabilizátorov,,....ale hlavná vec že som domov trafila....a potešiteľný pohľad ako sa nastupujúca mladá generácia bábetkových mrňúsov rozrastá.
Veľká Vďaka všetkým za príjemný večer, vytrvalým za noc a pekné ráno....inak už koooonečne viééém jak sa pripravuje fajný guláš.....kto chce si do neho hodí v nestráženej šéfkuchárovej chvíli .. čo má po ruke a uzná za vhodné....no šak guláš.
P.s : dúfam a verím že Dušan B....nezbiera niekde v lese zemných bacilov a je živý a zdravý, a pri východe slnka nafotil svoje tieňofky...kurňa Bacil...ozvi sa.
Ešte raz všetkých pozdravujem a idem si frcnúť jeden na poprávku. Čavesko....dlhšie som sa tak dobre v kruhu blízkych necítila, vytvorili ste všetcia fajn a zábavné stádečko
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-12 15:02:26+02
príspevok od: leto
kopanice ani to ostatné, bola to výborná akcia, tento rok žiadne úrazy ani podobné nehody, som zvedavý na správy od tých čo držali zástavu do rána a samozrejme aj na ďalšie fotos,,,
Já nevím nič o nijakej zástave, aj by som ju veru inak v hube do rána čestne držala....len som potom jaksi na lavičke sa sklátila...a ráno som sa zobudila ako ma príjemne chladia okrajové časti tela
 
bacil2
2012-08-12 16:04:50+02
príspevok od: Marcel Rebro
sme prezili. bacil sa sice v noci niekem dezinfikoval ale verim ze prezil tiez
žijem! ...zdrhol som až ráno ...sa potme v lese bojím
ps: super akcia...ďakujem! ...a idem "vyvolať" nejaké fotečky
 
bacil2
2012-08-12 16:16:44+02
príspevok od: Koma
Ná tak už som aj ja konečne domov do Nr do maštale dorazila....nevládna jak tá sviňa čo sa v gulášovi včera kúpala, gazdina mi hneď trávu do hrantíka nakosila...a že vyprávaj dojmi , vyprávaj.... nechodila si zaseky po kolenách !? ....A já reku že veru néé, liévali do mňa tí pajkovci liéévali ale ja som sa veru udržala celý večer na šeckých štyroch...som síce kúsek roztrasená a rozklepaná....ale čuleky neviem presne pocitovo definuvať či z príjemných dojmov či z protinočnochladových ,,stabilizátorov,,....ale hlavná vec že som domov trafila....a potešiteľný pohľad ako sa nastupujúca mladá generácia bábetkových mrňúsov rozrastá.
Veľká Vďaka všetkým za príjemný večer, vytrvalým za noc a pekné ráno....inak už koooonečne viééém jak sa pripravuje fajný guláš.....kto chce si do neho hodí v nestráženej šéfkuchárovej chvíli .. čo má po ruke a uzná za vhodné....no šak guláš.
P.s : dúfam a verím že Dušan B....nezbiera niekde v lese zemných bacilov a je živý a zdravý, a pri východe slnka nafotil svoje tieňofky...kurňa Bacil...ozvi sa.
Ešte raz všetkých pozdravujem a idem si frcnúť jeden na poprávku. Čavesko....dlhšie som sa tak dobre v kruhu blízkych necítila, vytvorili ste všetcia fajn a zábavné stádečko
oh...prepáčte milá Pani kolegyňa, že som sa s Vami aj ostatnými nestihol rozčúliť...zobral som roha hneď ráno
 
transporti686
2012-08-12 16:20:13+02
príspevok od: bacil2
oh...prepáčte milá Pani kolegyňa, že som sa s Vami aj ostatnými nestihol rozčúliť...zobral som roha hneď ráno
bacil žije a všetko je ok......
 
IceDive1
2012-08-12 16:25:35+02
príspevok od: transporti686
bacil žije a všetko je ok......
bacil je nezmar
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-08-12 16:59:35+02
príspevok od: bacil2
oh...prepáčte milá Pani kolegyňa, že som sa s Vami aj ostatnými nestihol rozčúliť...zobral som roha hneď ráno
Oh pán Kolega tak som rada že Vás čítam a nie ste niekde v lístí zahrabaný...kukám kukám.....boha jeho, šak Vy ste roha nezobrali.........kurňa, asi som unavená..až teraz som si všimla ...... šak Vy ste mi zobral oba.....
 
Strana 4 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()