Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

miesta na foto v BA a v jej okoli

goodlight
2010-05-25 12:16:52+02
Ahojte, chcel by som poprosit o radu, kde su zaujimave miesta na fotografovanie exterierovych portretov vseobecne a dalsia prosba o radu, kde v BA a okoli sa da fotit v nejakom starom,neobyvanom, rozpadnutom dome (ale nech ma tam bezdomovci neopacia :D). Tiez ci niekto nevie o luke posiatej vlcim makom a o mieste, kde by boli nejake zachvale preliezky. ja chodievam fotit vacsinou k malemu a velkemu drazdiaku, ale uz ma to tam moc nebavi.... dakujem za rady
 
bonifacko
2010-05-25 15:08:19+02
Nejake preliezky su na červenom kríži nad račou, alebo nad peknou cestou, na jej konci.A potom partizanska lúka.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2010-05-25 15:23:50+02
Medzi Euroveou a mostom Apollo jepar opustenych domov. Fotil som tam Denisa Lacha zo Superstar.

http://www.roebuck.sk/Roebuck/Photogallery/Pages/Denis_Lacho.html
 
goodlight
2010-05-26 18:49:32+02
dakuejem za tipy :) skusim popozerat, ked nieco objavim, tak sa rad podelim aj foto aj o miesta
 
Michal Matloň
redakcia ephoto.sk
- moderator
2010-05-26 19:00:22+02
Nemocnica a pôrodnica Zochova, opustený remorkér/pontón za novým mostom, kúpalisko pod hradom...
 
will
2010-05-27 10:41:12+02
Pred Jarovcami opustene JRD. Momentalne aj celkom vyupratovane, vedla uz stavaju :)
 
juranest
2023-07-07 16:10:29+02
Ak niekto rád fotografuje vážky tak u nás na Jurave (cyklo chodnik okolo Vajnor, Sv.Jura, Ciernej Vody) je momentálne niečo ako premnoženie. Teda minulý rok som si to nevšimol, ale teraz ich je tam toľko, že je tažke tadial aj isť na bicykli. Su ich tam stovky vo vzduchu. Ja som konktrétne išiel na Juravu v smere od ulice Na Doline a išiel som okolo Vajnor smerom na Čiernu vodu. cca od miesta, kde je križovatka (Do lava Jur, vpred Šúrsky prales, doprava Čierna voda, Ivanka pri Dunaji,..atd. Je tam popri cyklotrase kanal, preto tam sú. Je to krása. Prajem pekné fotky. PS: isiel som okolo 11tej doobeda - vtedy boli velmi aktivne.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()