Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Ako vznikajú vaše fotografie ?

Martin Kurka
Martin Kurka 2010-03-03 08:15:09+01
Ako vznikajú vaše fotografie prírody ? Sú vecou náhody alebo vyhľadávate príležitosť na zaujímavý záber.Sledovannie počasia,smer postupu oblačnosti,východ a západ slnka to všetko dokáže výrazne ovplivniť váš záber.Samozrejme záleží hlavne od fotografe ako toto všetko dokáže zúžitkovať. Podelte sa s nami ako je to u vás?
 
Martin Kurka
2010-03-04 09:23:12+01
Ja sa na lokality presúvam prevažne autom,pretože na bike je to s mojou technikou dost náročné 10-12kg fotobatoh.Ale na kopce treba aj tak vyšlapat po svojich.A hlavne preto aby som bol dostatočne skoro von,prevažne pred východom slnka... Ráno a podvečer je najlepší čas na krajinky,cez obed terba sediet na pive.
 
BrAtKo
2010-03-04 09:35:59+01
Na pocasie skuste http://new.meteo.pl/index_en.php , ale ako pisal slavmiro, ten Aladin na shmu je dost dobry, www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram
 
martin.jakubik
2010-03-07 12:10:04+01
mne sa na pocasie osvedcil weatherunderground.com, celkom presne predpovede (ale pre istotu kontrolujem aj dalsie tri zdroje, v Irsku jeden nevie), mam stiahnutu aplikaciu v Nokii. obsahuje vsetky relevantne udaje - tlak a jeho predikcia, vyska a zlozenie oblacnosti, vychod a zapad slnka a mesiaca, rychlost vetra a tzv. chill factor.
ak idem k moru este kontrolujem priliv a odliv
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()