Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Dym na fotenie počas svadobného dňa

Mgr. art.  Zdenko Dendis
2023-11-14 19:43:25+01
Dobrý večer vám všetkým prajem, chcem sa informovať ohľadom farebného dymu, či je vhodný aj pri portrétnom fotení a či nezanecháva na bielych svadobných šatách fľaky, zašpinenie a podobne. Vopred ďakujem za každý názor.
 
jozef84
2023-11-14 19:53:57+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Dobrý večer vám všetkým prajem, chcem sa informovať ohľadom farebného dymu, či je vhodný aj pri portrétnom fotení a či nezanecháva na bielych svadobných šatách fľaky, zašpinenie a podobne. Vopred ďakujem za každý názor.
https://www.pyroweb.sk/smartblog/16_dymovnice-farebne-dymovnice-na-fotenie.html
Dym farbí, pozor na to.Hlavne na začiatku.
 
pleski
2023-11-15 09:03:26+01
Ja som fotil teraz v lete, mladomanželia vytiahli 4 dymovnice, a to boli také trocha silnejšie a z nich dokonca aj prskalo, takže nevesta mala prepálené šaty a aj ženíchova košeľa bola pokrstená. Takže vždy treba mieriť od seba.
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2023-11-16 11:11:50+01
príspevok od: pleski
Ja som fotil teraz v lete, mladomanželia vytiahli 4 dymovnice, a to boli také trocha silnejšie a z nich dokonca aj prskalo, takže nevesta mala prepálené šaty a aj ženíchova košeľa bola pokrstená. Takže vždy treba mieriť od seba.
Neviete náhodu, či je v tejto oblasti niektorá značka výrobkov lepšia než tá druhá, respektíve menej nebezpečná pri fotení? Prípadne, čo sa viac osvedčí a oplatí? O mňa sa ani tak nejedná, to sú skôr informácie pre nevestu.
 
jozef84
2023-11-16 15:24:54+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Neviete náhodu, či je v tejto oblasti niektorá značka výrobkov lepšia než tá druhá, respektíve menej nebezpečná pri fotení? Prípadne, čo sa viac osvedčí a oplatí? O mňa sa ani tak nejedná, to sú skôr informácie pre nevestu.
Vyberal by som dymovnice do ruky(poprípade aj detské) a zážih trecí, alebo zápalnicou. Menej prskajú. Sú o niečo drahšie od ostatných. Trhacie dymovnice nie, tam dochádza často ku odtrhnutiu šnúry a treba aj silu. Výrobcu neporadím, už to bolo dávno, čo som to skúšal. Ale na Googli nájdete dosť z tohto druhu dymovníc. Poprípade požičať od diskjokeja dymostroj a netreba nič riešiť, len energiu na ohrev. Je to aj menej škodlivé.
 
gytheio
2023-11-17 08:00:32+01
Pri foteni svadby v Rusku mi jeden svadobcan rozpraval, ze bol na svadbe kde skakali cez ohen. Ako inac vsetci vratane nevesty opiti a pri prvom skoku vzblkla ako fakla.. jedine stastie bolo, ze ta vatra bola na brehu jazera do ktoreho nevestu okamzite hodili. Hovoril, ze tak rychlo vzblkla ako keby bola nasiaknuta benzinom. Okrem toho, ze jej zhorely vlasy sa jej nic nestalo.. aspon ma zazitok na cely zivot
Dymovnice je podla mna extrem ako aj skakat cez ohen, moze to niekomu znicit svadbu a tebe meno. Nieco ine je umela hmla, ta je neskodna a da sa s tym carovat
 
gytheio
2023-11-18 21:12:54+01
https://www.ulanzi.de/products/ulanzi-fm01-filmog-ace-nebelmaschine#video-gallery
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()