Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Bajonet Nikon 18-55 VR

marvi
marvi 2009-11-25 14:51:44+01
Ahojte, zhanam niekoho kto ma nepotrebny bajonet na Nikon 18-55 VR pripadne poskodeny alebo nefunkcny dany objektiv (s neposkodenym bajonetom) a je ochotny ho darovat alebo predat za symbolicku cenu. Dik:)
 
52sr
2009-11-26 13:17:39+01
Si obyčajný úbožiak. Dostaneš sa do úzkych a potom len drístaš a drístaš. Nemá to potom ani hlavu ani pätu.
Stačí si len prečítať tento Tvoj duchaplný príspevok :

´iank, keby som ti nadaval, tak ta poslem do exotickejsieho miesta, ako som ta poslal...len ty nevies prijat, ze si ta tam niekto dovolil vobec poslat, pan rypavy zaciatocnik...
nech si kazdy urobi nazor na teba, tvoje prispevky hovoria za vsetko, staci dat do vyhladavania len tvoj nick...

Kľudne si môže každý prečítať moje i tvoje príspevky v celom fóre - vo všetkých vláknach - no neviem, kto by sa mal červenať ???

Ty si spokojný s tým, čo tu veľakrát napíšeš ??? - uvedom si, že je to tvoja vizitka ...

Ale ja som s Tebou už nadobro skončil a podporovať ťa pri mastení tvojho nedoceneného ´ samozvaného administrátorsko - moderátorského ´ ega nemienim.

Pokoj s tebou ...
 
2009-11-26 13:36:25+01
Keby si aspon netrepal somariny...
Ano, kazdy si moze tu tvoju vizitku precitat v archive...ani jedno pozitivne slovo, len stazovanie sa, buzerovanie, ako je tu zle, horsie ako na pokeci, zvlastne, ze sem vobec chodis...
ja si ego nemastim, nepotrebujem to...no ty si tak zakoplexovany voci mojej osobe, ze mi je ta uprimne luto...
 
conan7
2009-11-26 17:34:13+01
a prečo by hocikto nemohol prispievať do hocijakého vlákna? kto to zakáže? ty? :D :D :D nerob si srandu :D lebo ty už veciam naozaj rozumieš, radšej drž hubičku, a keď aspoň polovičku toho spravíš pre ephoto ako Granko tak potom ju otváraj...napr kolko ephoto stretnutí si už organizoval alebo plánoval? hm?
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()