Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

problem - uvolnene sanky na blesk 450D

skrat1
2009-03-26 15:30:35+01
Zdravim potreboval by som poradit co s uvolnenymi sankami na blesk. . . blesk mam 430EXII a fotak 450D da sa to opravit svojpomocne alebo servis ?? ma s tym niekto skusenost?? Uz viem ze fotak nemam poziciavat takto to potom dopadne. . .
 
Misak007
2009-03-26 15:36:58+01
Nuz to je tvoja chyba, ked si ho pozical, teraz pozeram na tie moje sanky, a nechapem ako sa ti to povolilo. Odfot to a daj to sem nech vidime o co ide...
 
skrat1
2009-03-26 15:46:36+01
príspevok od: Misak007
Nuz to je tvoja chyba, ked si ho pozical, teraz pozeram na tie moje sanky, a nechapem ako sa ti to povolilo. Odfot to a daj to sem nech vidime o co ide...
ono to nieje vidiet ale na dotyk sa hybu. . .a s bleskom to je citit ked ho preklapam nabok
 
Misak007
2009-03-26 15:59:48+01
príspevok od: skrat1
ono to nieje vidiet ale na dotyk sa hybu. . .a s bleskom to je citit ked ho preklapam nabok
A nieje chyba nahodov v blesku? nema puknute tie kolajnicky alebo to nieje nejako zahadne odprasknute... ja som mal na starom blesku pukny ten plastovy dekel a kolajnicky aj sanky na fotaku boli ok, len sa mi naklanal blesk a to sa otvarala ta prasklina...

A ak je blesk v pohode, a tie sanky su fakt utrhnute tak ja by som sa do toho moc nerypal... radsej do servisu, len bud si vedomi toho ze tym padom ti uz nebude platit zaruka... to je take dvojsecne... ak si to vies opravit doma tak aby to bolo bez stop a neskor pri reklamacii si to v servise nevysimli tak prosim... Ale je by som to neriskoval... Je to trosku pridraha hracka.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2009-03-26 16:14:31+01
To sa stava aj profikom. Pod platnickou saniek su skrutky. Tie ti va autorizovanom servise takmer na pockanie dotiahnu.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()