Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

priblizenie zoomovych objektivov

kelso0
kelso0 2009-02-11 09:48:46+01
ahoj. chcem sa spytat ze ked mam napriklad 400mm objektiv, na aku vzdialenost mi dokaze priblizit napriklad vtaka sediaceho na konari tak, aby bol na celu obrazovku(fotku). dakujem
 
2009-02-11 11:06:38+01
ked som cital autorovu otazku, normalne sa mi rozum zastavil :o) ludia su taki lenivi nieco pohladat a potom sa opytat? fakt uzas...clovek by ho na jednej strane aj zdrbal ako sirotu, no na druhej strane mi ho je luto...myslenie boli, to je pravda pravduca :o) ale nebudem pisat kritiku, lebo budem zase mudry :o)
 
2009-02-11 11:17:30+01
len si davam otazku, ako chcu vsetci ti ludia, co maju a budu mat zrkadlovku fotit a robit dobre fotky, ked nebudu nad nimi rozmyslat? ked nevedia pohnut rozumom pri zakladoch...na cvakanie vsetkeho, co pride, staci fotak z tesca za 50sk alebo i mobil...ach jo...
 
wayne
2009-02-11 11:34:25+01
ako.. zaciatocnik som aj ja ale ako alibizmus na svoje otazky to nepouzivam.. radsej guglim alebo browsim dpreview fora kde je hafo tem..
 
2009-02-11 11:57:55+01
vsak to..nejde o to, opytat sa a odpovedat...clovek rad odpovie...len je to ako ked pes beha za svojim chvostom...nic nove sa clovek nedozvie, lebo sa tu pytaju tie iste veci stale dookola...ako sa potom zlepsit, ked sa sa nepouziva pouzit vyhladavanie je tak ´tazke´...neriesim ine fora, kto chce najde aj tam...no trapi ma toto ´nase´...je to super stranka, no forum tymto dost trpi...
 
2009-02-11 12:00:02+01
skoda, ze sa neda editovat vlasne prispevky...´sa sa nepouziva´ vyhodte a bude to ok :o)
 
wayne
2009-02-11 12:01:10+01
hej hej edit/zmazanie prispevkov by bodlo :) uz som si aj ja vyrobil par trapasov :)
 
kelso0
2009-02-11 12:08:14+01
príspevok od:
vsak to..nejde o to, opytat sa a odpovedat...clovek rad odpovie...len je to ako ked pes beha za svojim chvostom...nic nove sa clovek nedozvie, lebo sa tu pytaju tie iste veci stale dookola...ako sa potom zlepsit, ked sa sa nepouziva pouzit vyhladavanie je tak ´tazke´...neriesim ine fora, kto chce najde aj tam...no trapi ma toto ´nase´...je to super stranka, no forum tymto dost trpi...
nic nove sa clovek nedozvie? tak tu ide len o teba? ja som sa opytal a dostal som odpoved..a nie raz..a ked nieco nebudem vediet tak sa spytam zas a je mi jedno ci ma tu vysmeju alebo nie.. co chcem to som dosiahol tak ako teraz :)
 
duroslav
2009-02-11 12:57:55+01
príspevok od: kelso0
nic nove sa clovek nedozvie? tak tu ide len o teba? ja som sa opytal a dostal som odpoved..a nie raz..a ked nieco nebudem vediet tak sa spytam zas a je mi jedno ci ma tu vysmeju alebo nie.. co chcem to som dosiahol tak ako teraz :)
Lenže keď sa budeš snažiť dosiahnuť to čo chceš stále tým spôsobom, že všetko za teba bude robiť niuekto iný, tak nakoniec skončíš ako úplne nesvojprávny. Aj tým foťákom bude musieť za teba asi niekto cvakať.
 
2009-02-11 13:09:24+01
príspevok od: kelso0
nic nove sa clovek nedozvie? tak tu ide len o teba? ja som sa opytal a dostal som odpoved..a nie raz..a ked nieco nebudem vediet tak sa spytam zas a je mi jedno ci ma tu vysmeju alebo nie.. co chcem to som dosiahol tak ako teraz :)
vsak citaj, co pises :o) ako moze ist len o mna, ked si TY dostal odpoved a znovu sa len TY opytas na dalsiu somarinu, co najdes v ucive zakladnej skoly :o) este stale ide o mna? tie slova, co si napisal sa uplne vylucuju...trochu sa uvedom, lebo vyzeras ako clovek, co skor nieco povie a potom rozmysla...
 
javelin
2009-02-11 13:21:40+01
príspevok od: kelso0
nic nove sa clovek nedozvie? tak tu ide len o teba? ja som sa opytal a dostal som odpoved..a nie raz..a ked nieco nebudem vediet tak sa spytam zas a je mi jedno ci ma tu vysmeju alebo nie.. co chcem to som dosiahol tak ako teraz :)
Ak Ti nevadí že Ta maju všetci za blba , tak OK ....gratulujem k uspechu....
 
2009-02-11 13:29:51+01
príspevok od: javelin
Ak Ti nevadí že Ta maju všetci za blba , tak OK ....gratulujem k uspechu....
nechcel som tak priamo, ale dik :o)
 
duroslav
2009-02-11 13:30:52+01
príspevok od: javelin
Ak Ti nevadí že Ta maju všetci za blba , tak OK ....gratulujem k uspechu....
Chlapec dosiahol čo potreboval a k tomu ešte taký bonus naviac.
Taková ta třešnička na dortu :-)
 
kelso0
2009-02-11 13:59:33+01
presne tak..nevadí :)
 
TTFun
2009-02-11 14:23:44+01
príspevok od: kelso0
presne tak..nevadí :)
dakoho mi svojimi otazkami strasne pripominas. Nebudes nahodou jedna z reinkarnacii M.B. ?
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()