Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Ake povolanie vykonavate?

Lekso
Lekso 2009-10-18 17:37:39+02
Caute Ephotaci.Ti, ktori fotite amatersky, tak aku profesiu robite?
 
delfinmsvk
2010-02-11 17:08:11+01
príspevok od: Flodur
Ja som vyhral zopár miliónov a nerobím nič.:)))
či tak alebo onak,ja by som ale zase nevydržal nič nerobyt .stačilo mi ked som musel byt 4 mes na pn-ke som ako už sa škrabal po stenách ked pojdem do práce,jaj až mám z toho husiu kožu ked si spomeniem na to teraz bŕŕŕŕ..
 
casperko1
2010-02-11 17:12:00+01
to sa ktosi ma
 
Palso
2010-02-11 17:51:16+01
zatiaľ študent na plný úväzok, jednu školu končím, druhá v strede... rozmýšľam nad štúdiom a prácou v zahraničí, aj keď viem, že ste tu mali debatu o tom, ako ľudia utekajú preč - predsa ma to len láka mimo a hlavne milujem škandinávske krajiny, nuž uvidím čo po štátniciach - či tu zostanem alebo skúsim niečo iné...

popri štúdiu ale samozrejme práca, aby som mal z čoho financovať svoje prvotné nepodarené kúpy objektívov a iného zbytočného príslušenstva :) študujem marketing + filmovú produkciu, takže sa snažím pracovať v tomto obore - najmä produkovanie filmových festivalov (Art Film, medzinárodný filmový festival Bratislava), sem tam nejaký divadelný festival, momentálne mám na starosti vzťahy s médiami a verejnosťou na našom vlastnom filmovom festivale Áčko, ktorý je študentským festivalom a predstavuje študentské filmy z celej európy... okrem toho nejaké nakrúcania - prvé oddelenie na tv joj, zopár filmov, štveranie sa po oplotení v ateliéroch Odsúdených a podobné veci, ale priznám sa, že to ma príliš nenapĺňa, skôr by som chcel v budúcej práci pracovať aj s tým marketingom - čiže nejaké eventy, PR vo firme.. samozrejme by bolo najideálnejšie skombinovať marketing + film, ale to neviem či sa mi v tejto republike podarí... no alebo tretia už spomínaná možnosť, ísť preč :)
 
Palso
2010-02-11 17:56:03+01
ja som v tomto zatiaľ spokojný, nemám síce trvalý pracovný pomer a robím hlavne etapovo rôzne akcie, ale zatiaľ som bol takmer vždy spokojný, najmä keď počúvam, ako zarábajú moji ostatní rovesníci na rôznych brigádach, vždy ma napadne či náhodou nežijem v nejakej inej krajine... každopádne je to úplne niečo iné tu v Bratislave, som z Trnavy a ponuka je neporovnateľná...
 
delfinmsvk
2010-02-11 18:10:32+01
príspevok od: Palso
ja som v tomto zatiaľ spokojný, nemám síce trvalý pracovný pomer a robím hlavne etapovo rôzne akcie, ale zatiaľ som bol takmer vždy spokojný, najmä keď počúvam, ako zarábajú moji ostatní rovesníci na rôznych brigádach, vždy ma napadne či náhodou nežijem v nejakej inej krajine... každopádne je to úplne niečo iné tu v Bratislave, som z Trnavy a ponuka je neporovnateľná...
proste BA nieje TT ci PN respektive NM a pod :-/.Ale zase ceny bývania su tam hore mno ale je paradox že kde tam tí ludia robia .Bo prídem tam a vlavo domy vpravo domy a priemysel kdesi ...vsetci asi su bud IT alebo po bankách ci kde.Ale jedno je isté,vždy sa quantá ludí roja po uliciach :-)
 
Palso
2010-02-11 18:20:41+01
príspevok od: delfinmsvk
proste BA nieje TT ci PN respektive NM a pod :-/.Ale zase ceny bývania su tam hore mno ale je paradox že kde tam tí ludia robia .Bo prídem tam a vlavo domy vpravo domy a priemysel kdesi ...vsetci asi su bud IT alebo po bankách ci kde.Ale jedno je isté,vždy sa quantá ludí roja po uliciach :-)
ale tak dá sa i bývanie zohnať fajn... my máme trojizbový byt s kamarátmi prenajatý v kľudnom ružinove (psíčkary, babky a mladé mamičky s kočíkmi), za 580 na mesiac, čo je s porovnaní s podobnými bytmi fakt málo... i keď neviem, trvalo by som tu žiť asi nechcel - myslím i v tom prípade, že by som zostal na slovensku, predsa mám len radšej tú TT, nie je to ani ďaleko, je tam väčší kľud....
 
Imiy
2010-03-21 03:09:30+01
Ahojte , vyštudoval som Konzrvatórium , potom som sa 15 r. živil fotografiou na volnej nohe.
Toho času učiteľ hudby. Z toho mi vychádza , že som profesionálny amatér... D
 
Daor32
2010-03-21 08:47:39+01
Dostudovana stavebna fakulta STU, momentalne sa pohybujem v oblasti protipozirneho zabezpecenia budov... fotak v ruku cez vikend ked je pekne pocasie, inak ziaden cas na tieto zabavky :-)
 
zelovoc
2010-03-21 08:55:13+01
nedavno ma prijali do t-systems na SAP implementatora. takze rok skoleni a potom si budem moct nieco hovorit.
 
vilkoo
2010-03-21 11:02:45+01
a co my?skor narodeny ,vseliake prace sme presli ale tvrda robota nam ostala.A na fotenie mame cas ako na konicky.
 
Marcel Rebro
2010-03-21 11:17:02+01
príspevok od: zelovoc
nedavno ma prijali do t-systems na SAP implementatora. takze rok skoleni a potom si budem moct nieco hovorit.
SAP? to je akoze skratka od ´Sado-maso Arbeit Platz´?
 
zelovoc
2010-03-21 12:21:53+01
exactly.)
 
2010-03-21 12:44:05+01
Popíš bližšie, učiteľ /aký nástroj/ na hudobnej, súkromne? Moje baby mastia na klavír už 10 rokov a ja s nimi :-) Hudba a fotenie sú fasa..
 
Imiy
2010-03-21 12:52:03+01
príspevok od:
Popíš bližšie, učiteľ /aký nástroj/ na hudobnej, súkromne? Moje baby mastia na klavír už 10 rokov a ja s nimi :-) Hudba a fotenie sú fasa..
Ako som písal , vyštudoval som Konzervatórium v Košiciach odbor hudobný - hra na husliach ,
a momentálne vyučujem gitaru / škrípali na husliach decká / , uši mi išlo roztrhať ... D .
Ano máš pravdu hudba a foto idú spolu , ale myslím si že akékoľvek umenie / výtvarné , film / výborne
vyplňajú obzor . Učím na Základnej umeleckej škole .
 
2010-03-21 13:04:38+01
Diki, husle su fajn, ale tiez nemozem pocuvat zacinajuce decka na vystupeniach :-)Normalne si mi urobil chute, hned si idem pustit John Williams - Schindler´s List soundtrack. Poznas?
http://www.youtube.com/watch?v=hBY4pKP4oBo&feature=related
 
Imiy
2010-03-21 13:12:36+01
Performed by Itzhak Perlman , cua to je jeden z najlepších huslistov na svete , mám jeho nahrávky
6 CD ,,, fúuu tak to je absolutna vražda !!! Tak teraz si si ma získal ... O.K.
 
2010-03-21 13:17:24+01
Ano, viem :-) No myslel som, ze na tu kocku sa Ti bude lepsie divat :-) Som rad, ze sa zhodneme a ze som i trafil na ´strunu´ Peknu nedelu.
 
Imiy
2010-03-21 13:22:06+01
Aj Tebe a vela pekných fotografií , vidím , že máš slušný prehľad to je fajn . Včera som testoval
Helios 2/58 M42 závit na EOS canon ... musím to predýchať ...
 
Horak Martin
2010-03-21 17:36:36+01
Momentálne síce pracujem, študujem aj fotografujem, ale predpokladám, že o 9 rokov budem pekne krásne na dôchodku :)
 
Juro Cklasa
2010-03-21 18:42:18+01
psycholog, sam sebe panom
 
Strana 22 z 24
 





Inzercia