Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

CANON 7d CANNOT COMMUNICATE WITH BATTERY

djpali
2011-08-24 14:09:47+02
vazeny, v sobotu som fotil svadbu vsetko ok, prisiel som zo svadby nabil som baterky, vlozil do fotaku a "cannot communicate with battery : use this battery ? ok cancel" ked dam ok fotak ide ale neukazuje kolko baterky ostava ani battery info, robi to naraz na oboch baterkach... neviete rady ?
 
Marcel Rebro
2011-08-24 14:13:07+02
príspevok od: djpali
vazeny, v sobotu som fotil svadbu vsetko ok, prisiel som zo svadby nabil som baterky, vlozil do fotaku a "cannot communicate with battery : use this battery ? ok cancel" ked dam ok fotak ide ale neukazuje kolko baterky ostava ani battery info, robi to naraz na oboch baterkach... neviete rady ?
Vsetko OK. Podla mna sa prehriala alebo si ju zmocil potom

Sorry za OT, ale Tvoja svadobna odysea je uz na knihu

K teme : mozno by pomohla informacia ci je aku original alebo nie ....
 
Marcel Rebro
2011-08-24 14:18:13+02
"potesim Ta". zadaj do googla "cannot communicate with battery 7d" a zistis ze vobec ale vobec nie si sam ...
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-08-24 14:19:48+02
príspevok od: djpali
vazeny, v sobotu som fotil svadbu vsetko ok, prisiel som zo svadby nabil som baterky, vlozil do fotaku a "cannot communicate with battery : use this battery ? ok cancel" ked dam ok fotak ide ale neukazuje kolko baterky ostava ani battery info, robi to naraz na oboch baterkach... neviete rady ?
1. origo grip?
2 origo baterky?

ak na obe ot. ano skus odpojiť grip potom pripojiť grip a malo by zabrat mne to blbne občas pri nasadení gripu na 60D, BG Meike a origo baterky...
inak neporadím
 
djpali
2011-08-24 18:51:19+02
príspevok od: Marcel Rebro
Vsetko OK. Podla mna sa prehriala alebo si ju zmocil potom

Sorry za OT, ale Tvoja svadobna odysea je uz na knihu

K teme : mozno by pomohla informacia ci je aku original alebo nie ....
ano, originalne jo, ja to stale hovorim, fotim krajinu a zver... svadby len pre kamosov ktori si to vyprosia, vzdy sa nieco poserka...
 
djpali
2011-08-24 18:52:00+02
príspevok od: Marcel Rebro
"potesim Ta". zadaj do googla "cannot communicate with battery 7d" a zistis ze vobec ale vobec nie si sam ...
jo, nasiel som na googli ze to je zly kontakt / skondenzovanie / zahrdzavnie. Zajtra idem do prolaiky kde som to kupil, a necham im to mam to este rok v zaruke... dikes za zaujem
 
djpali
2011-08-24 18:52:23+02
príspevok od: Jozef Peniak
1. origo grip?
2 origo baterky?

ak na obe ot. ano skus odpojiť grip potom pripojiť grip a malo by zabrat mne to blbne občas pri nasadení gripu na 60D, BG Meike a origo baterky...
inak neporadím
origo grip, baterky.... vsetko som skusil nepomohlo, asi to bude vo fotaku
 
martin
2011-08-24 19:02:22+02
Ty ma zas skusas, ci sa chytim
 
djpali
2011-08-24 19:23:25+02
príspevok od: martin
Ty ma zas skusas, ci sa chytim
ak teraz poradis, budem rad
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()