Hore
Fórum » Výstavy, stretnutia
 

FOTO Slovakia 2012

admin
admin redakcia ephoto.sk 2012-09-25 17:43:23+02
Upravovali sme program, kedze zivot bezi a prinasa so sebou aj neustale zmeny.
Takze nakoniec sme vratili spät prednasku Svetelne objektívy (lektor Jozef Peniak).
Taktiez sa nam do programu vratila prezentacia NEC.

Informacie o moznostiach parkovania, doprave a mapka budu v priebehu dneska na hlavnej stranke www.fotoslovakia.sk. Vstupenky mozete zakupit na mieste alebo v predpredaji (nebudete musiet cakat v rade). Vstupenka je prenosna - nie je viazana na meno, ale obsahuje unikatne cislo, ktore bude pri vstupe evidovane.
Ceny vstupeniek: na 1 den á 5 eur, na 2 dni 8 Eur (v predpredaji 7 Eur). Deti do 15 rokov a dochodcovia maju vstupenku na 1 den za 3 Eura.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-03 16:42:48+02
Uz tradicne budu v ramci podujatia prebiehat sutaze. Chcete vediet ake sme pre vas ziskali ceny?
Najdete ich pod zalozkou Program : http://www.fotoslovakia.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=53&Itemid=76
 
Seto
2012-10-04 18:38:39+02
príspevok od: JOK3R
Spracoval som časový harmonogram Fotoslovakie do prehľadnejšej formy (aspoň pre mňa )
Možno sa niekomu zíde, tak dávam na net na stiahnutie:
http://uschovna.zoznam.sk/download?code=1342684008990-UHFbtgrXovcAOTUhxQJR
mohol by si este editnut program na verziu 2.0,
lebo EIZO zmenilo cas, a co ja viem co dalej
 
xmartankox
2012-10-04 19:10:02+02
príspevok od: slavmiro
super, cez vikend divaci STV mali tu cest: http://vimeo.com/41019192
Dik chlope, toto som hladal. Ten serial na stv2 je dost nepravidelny
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-04 21:10:45+02
príspevok od: Seto
mohol by si este editnut program na verziu 2.0,
lebo EIZO zmenilo cas, a co ja viem co dalej
absolutne aktualny program v prehladnej podobe aj tak najdete len tu:
http://www.fotoslovakia.sk/PDF/FS_2012_PROGRAM.pdf

Asi treba ist k zdroju
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 08:19:36+02
príspevok od: admin
nie nie je to chyba. Material musel ist do tlace skor (to je ta rozsiahlejsia skladacka). Do programu vsak stale pribudali nove veci. Naskytol sa nam vhodny priestor v hoteli, kde sme sa rozhodli instalovat Karolove fotografie a Karol s tym suhlasil Do poslednej chvile sme nevedeli, ci sa to vsetko stihne pripravit a vytlacit, takze preto tak - v poslednej chvili.
Takto sa stresovať s fotografiami pána Karola Srnca... Ja mám pripravených 15 foto vo výstavnom prevedení, mohli ste dať vedieť, osobne by som priviezol... No nič, nabudúce už budete vedieť a tak môžete so mnou rátať, môj súhlas máte už dnes...
 
slavmiro
2012-10-05 09:01:40+02
príspevok od: Stratený Stano
Takto sa stresovať s fotografiami pána Karola Srnca... Ja mám pripravených 15 foto vo výstavnom prevedení, mohli ste dať vedieť, osobne by som priviezol... No nič, nabudúce už budete vedieť a tak môžete so mnou rátať, môj súhlas máte už dnes...
ina vtierka
 
transporti686
2012-10-05 09:37:05+02
príspevok od: Stratený Stano
Takto sa stresovať s fotografiami pána Karola Srnca... Ja mám pripravených 15 foto vo výstavnom prevedení, mohli ste dať vedieť, osobne by som priviezol... No nič, nabudúce už budete vedieť a tak môžete so mnou rátať, môj súhlas máte už dnes...
sľúbená výstava vo Viedni, kedy? čo tam po FS
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-05 09:45:13+02
príspevok od: Stratený Stano
Takto sa stresovať s fotografiami pána Karola Srnca... Ja mám pripravených 15 foto vo výstavnom prevedení, mohli ste dať vedieť, osobne by som priviezol... No nič, nabudúce už budete vedieť a tak môžete so mnou rátať, môj súhlas máte už dnes...
pokojne ich mozete priniest. Vhodny priestor urcite najdeme
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 09:47:28+02
príspevok od: slavmiro
ina vtierka
Nie ty si mi radil, že základom prezentácie autora sú výstavy...? Že táto webová prezentácia to je len taká... to... no veď vieš... Tak by mi dobre padlo (veď komu nie...?) a zároveň ponúkam organizátorom pomocnú ruku...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 09:49:21+02
príspevok od: transporti686
sľúbená výstava vo Viedni, kedy? čo tam po FS
Výstava prebehla od 10.9. do 30.9., s výsledkom som veľmi spokojný...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 09:51:37+02
príspevok od: admin
pokojne ich mozete priniest. Vhodny priestor urcite najdeme
Joj, ta teraz za 5 minút 12...??? Nabudúce dajte vedieť skôr, bude mi potešením...
 
slavmiro
2012-10-05 09:53:12+02
príspevok od: Stratený Stano
Nie ty si mi radil, že základom prezentácie autora sú výstavy...? Že táto webová prezentácia to je len taká... to... no veď vieš... Tak by mi dobre padlo (veď komu nie...?) a zároveň ponúkam organizátorom pomocnú ruku...
super, a mozno z toho nieco nakoniec bude, Mrco a Strateny, vystava pod jednou strechou, peace. Ja som vo Forume skromne - kolektivne vystavoval v ramci Diabetologickcyh dni, cca 6 rokov dozadu.
 
transporti686
2012-10-05 09:53:16+02
príspevok od: Stratený Stano
Výstava prebehla od 10.9. do 30.9., s výsledkom som veľmi spokojný...
to nemyslíš vážne, žiadna reklama, som sa tam chcel ísť pozrieť, jazdíme každú chvíľu, to by bolo po ceste............som to chcel vidieť na papieroch........

alebo som nezaregistroval reklamu, toto teraz ale vážne myslím......
 
admin
redakcia ephoto.sk 2012-10-05 10:01:02+02
príspevok od: Stratený Stano
Joj, ta teraz za 5 minút 12...??? Nabudúce dajte vedieť skôr, bude mi potešením...
Vsak ste povedal, ze mate pripravenych 15 foto vo vystavnom prevedeni. Je to ephotacka vystava, takze pre ephotaka s ocenenim najdeme priestor
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 10:03:42+02
príspevok od: transporti686
to nemyslíš vážne, žiadna reklama, som sa tam chcel ísť pozrieť, jazdíme každú chvíľu, to by bolo po ceste............som to chcel vidieť na papieroch........

alebo som nezaregistroval reklamu, toto teraz ale vážne myslím......
Táto téma je o inom, preto odpoveď do pošty...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 10:09:15+02
príspevok od: admin
Vsak ste povedal, ze mate pripravenych 15 foto vo vystavnom prevedeni. Je to ephotacka vystava, takze pre ephotaka s ocenenim najdeme priestor
No si ma teraz admin dostal do rozpakov... Na výstavu sa nechystám, mám iné čosi na pláne, vedieť to o dva-tri dni skôr, tak určite prídem...
Idem ich tie fotky aspoň odfotiť, aby si videl, že naozaj ich mám nachystané... Za chvíľu pridám pohľad...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 13:01:46+02
Tak tu je pohľad na časť foto, ktoré som rozložil na stenu v obývačke, viac sa mi tam nevošlo. Priložil som Plus 7 dní na porovnanie veľkosti.

Fotky sú tlačené na barytovom papieri, sú v hliníkovom ráme Nielsen bez skla, pasparta má hrúbku 3 mm a všetko to je lepené na drevotriesku o hrúbke 10 mm pomocou silnej samolepiacej fólie 3M. Tak mám istotu, že fotka sa v žiadnom prípade neprehne a ani nezvlní. Priložil som foto s detailom na roh a tiež spôsob fixovania v ráme (na jeden rám ide 12 úchytiek).

Ďakujem ešte raz admin za ponuku, no nevedel by som to stihnúť - fotky treba zabaliť do fólie, založiť ochranu rohov a potom pripraviť na prepravu. Nakoľko sú fotky bez skla a teda chúlostivé na ohmat rukou, bolo by potrebné zaistiť taký priestor, aby ich návštevníci nezničili...

Ale do ďalších ročníkov by veru redakcia mohla pouvažovať nad možnosťou umožniť niekoľkým užívateľom ePhota vystaviť zopár svojich foto.

 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 13:03:25+02
ešte dve...
 
slavmiro
2012-10-05 13:15:38+02
príspevok od: Stratený Stano
Tak tu je pohľad na časť foto, ktoré som rozložil na stenu v obývačke, viac sa mi tam nevošlo. Priložil som Plus 7 dní na porovnanie veľkosti.

Fotky sú tlačené na barytovom papieri, sú v hliníkovom ráme Nielsen bez skla, pasparta má hrúbku 3 mm a všetko to je lepené na drevotriesku o hrúbke 10 mm pomocou silnej samolepiacej fólie 3M. Tak mám istotu, že fotka sa v žiadnom prípade neprehne a ani nezvlní. Priložil som foto s detailom na roh a tiež spôsob fixovania v ráme (na jeden rám ide 12 úchytiek).

Ďakujem ešte raz admin za ponuku, no nevedel by som to stihnúť - fotky treba zabaliť do fólie, založiť ochranu rohov a potom pripraviť na prepravu. Nakoľko sú fotky bez skla a teda chúlostivé na ohmat rukou, bolo by potrebné zaistiť taký priestor, aby ich návštevníci nezničili...

Ale do ďalších ročníkov by veru redakcia mohla pouvažovať nad možnosťou umožniť niekoľkým užívateľom ePhota vystaviť zopár svojich foto.

no jo, ta moznost tam vzdy bola, my (FKGA) sme dostali priestor na klubovu vystavu 2 roky dozadu. Ja sa dnes uz koncentrujem na solo vystavy. Dear photo-friends, see you soon in BA.
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2012-10-05 13:27:19+02
príspevok od: slavmiro
super, a mozno z toho nieco nakoniec bude, Mrco a Strateny, vystava pod jednou strechou, peace. Ja som vo Forume skromne - kolektivne vystavoval v ramci Diabetologickcyh dni, cca 6 rokov dozadu.
Jaký ftipálek...

Ale komerčne by to nemuselo byť zlé, taký kontrast BW vs. Color...
 
Strana 3 z 10
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()