Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

akreditácia fotografa

paulus25
2010-05-15 10:53:17+02
Zdravim Vas. Len tak ma napadlo, po minulych skusenstiach pri foteni hlavne sportovych podujati, ked som fotil spoza "plota", ze ci by mi niekto vedel poradit, resp. pomoc s akreditaciou za ucelom fotenia futbalovych zapasov, koncertov atd. Ma niekto skusenosti ? Co si musim vybavit ? Ake su podmienky na ziskanie akreditacie ??? dakujem.
 
werdza
2010-05-15 11:20:03+02
ahoj, so sportom nemam skusenosti, ale s koncertami hej. Bud tak, ako ja, sa zviditelnis od nuly a niekto si ta vsimne, alebo sam oslovis nejaky hudobny portal, ci pre nich mozes fotit. Ja som zacinala fotenim kapiel kamosov v kluboch a davala foto na net a fotit pre portal som nechcela pre taky, kde ta posielaju na diskoteky fotit, chcela som fotit len koncerty a o ziadnom takom som nevedela a mala som stastie, ze sefredaktor rock.sk sa nejak dostal k mojim foto a obcas ma zavola niekam fotit, ked potrebuju k recenzii fotky a vybavia mi vstup zadarmo, vcera som tak bola v Inchebe na Mike Sternovi. a pred par dnami ma na facebooku objavila jedna holka z ceskeho portalu photomusic.cz, ze stale hladaju fotografov, ze ci nechcem pre nich fotit, takze oni sa mi pokusia vybavit akreditacie na koncerty, na ktore chcem ist, vdaka nim na taky vacsi koncert pojdem najblizsie na Lamb of god do MMC klubu.
 
pe3k
2010-05-15 11:24:42+02
taka tema tu bola.. vcera sme sa o nej bavili....
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=4503&action2=showComment&commentId=94070&page=0#comments94070
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()