Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Fotografie na stenu, kde ich predať?

werdza
2010-06-13 20:22:33+02
Ak tu uz podobna tema bola, tak mi hodte link. Ma zaujima, ci niekomu vysi na stene vasa fotka, kde a ako sa k nej dotycny dopatral. Ci ste nieco predali na strankach ako: www.predajdielo.sk www.umeleckediela.sk www.keyoka.sk? Lebo mne a par ludom co poznam a su tam, este nie. Viete este o nejakych moznostiach, kde predat fotky? Skusali ste cez nejaku internetovu aukciu, ak hej aku? Lebo mam teraz doma par fotiek 50x50cm vytlacenych, podlepenych, vzadu s hacikom, uz len ich zavesit a sa mi na ne prasi, nemam si ich kam dat, tak by som im rada co najskor nasla majitelov :)
 
maTTo_corp
2010-06-13 20:27:09+02
ja si zvlášť počkám čo sa tu vykľuje....dobrá téma :P
 
werdza
2010-06-13 20:33:45+02
Aj ja som zvedava, co sa vykluje. Tak ja som zatial fotku vdaka facebooku predala, kamos jeden ju uvidel a napisal. Ale k tym vytlacenym je to take, ze niekto napise, ze chcem, ale teraz nemam prachy a potom aj na to zabudne :D
 
Fotograf77
2010-06-13 20:39:55+02
A nechces ich zavesit na buducu sobotu na siet pod holym nebom? :-))))

no, su este databanky. . . ale tam moc umelecka fotka asi nejde .)
 
werdza
2010-06-13 20:46:24+02
:D ked su uz podlepene, tak su tazsie a ta siet by to neudrzala :D a rovno aj cenu k nim a spravit si z fotoparku predajne miesto :DDD mam ine co budu vysiet. A o fotobankach sa tu pisalo dost, ale mna skor zaujima predaj mimo fotobank :)
 
maTTo_corp
2010-06-13 21:03:07+02
ja som mal taký nápad obehať pár podnikov, či už tam nechať visieť svoje foto ako promo, alebo či by nemali priamo záujem...a to by som zabil 2in1....hádam sa k tomu dostanem už tento týždeň...tak skús prípadne niečo také
 
Cako
ocenenie redakciou 2010-06-13 21:06:24+02
príspevok od: maTTo_corp
ja som mal taký nápad obehať pár podnikov, či už tam nechať visieť svoje foto ako promo, alebo či by nemali priamo záujem...a to by som zabil 2in1....hádam sa k tomu dostanem už tento týždeň...tak skús prípadne niečo také
ja som tiez chcel nieco podobne :) no uvidime... hmm.. ale skusim obehat urcite :) aj ked sa trosku hanbim... no... :D
 
werdza
2010-06-13 21:37:16+02
príspevok od: maTTo_corp
ja som mal taký nápad obehať pár podnikov, či už tam nechať visieť svoje foto ako promo, alebo či by nemali priamo záujem...a to by som zabil 2in1....hádam sa k tomu dostanem už tento týždeň...tak skús prípadne niečo také
Ked mas seriu, tak je to super napad. Asiel by si tam s vytlacenym portfoliom, nech si vyberu, ǎebo rovno so zaramovanymi par fotkami?
 
maTTo_corp
2010-06-13 21:50:44+02
príspevok od: werdza
Ked mas seriu, tak je to super napad. Asiel by si tam s vytlacenym portfoliom, nech si vyberu, ǎebo rovno so zaramovanymi par fotkami?
tak pokiaľ niektoré budú mať web skúsim to tak, predsa len väčší výber...a inak normálne s vytlačenými, do rámu asi nie resp až ptm keby chceli, ale to je individualne a nie všade sa hodí to isté...
 
werdza
2010-06-13 22:00:20+02
Tak dufam, ze ti to vyjde, lebo tlac a podlepenie fotiek aj s hacikom na zavesenie v ramarstve ta bude stat dost.
 
Big Lebowski
2010-06-13 22:15:37+02
Skúšal som obehať pár obchodov s umením, ramárstvá a podobne. Bohužiaľ bezvýsledne. Väčšinou to stroskotalo na dvoch dôvodoch.
1. v obchode bol predavač, nie sám majiteľ ktorý má konečné slovo.
2. obchod bol rodinný podnik a predávajúci bol zároveň aj majiteľom, ale nemal záujem rozširovať ponuku, lebo mu kšeft aj tak skoro nešiel. (ikea je pre mnoho ľudí zaujímavejšia)
Ale toto sú informácie cca rok staré, možno sa niečo zmenilo, kríza skončila, treba skúšať.

Jedna fotka sa dostala ku rodine v zahraničí, prišli tam na návštevu ich známi a veľmi sa im páčila. Toto leto by som mal ´vyexporotovať´ ďaľších dvanásť na predaj. Tak uvidíme čo s toho bude.
 
werdza
2010-06-13 22:44:55+02
Tak mne ujo v ramarstve pochvalil tie fotky a pytal sa ci to mam na vystavu, ja ze zatial nie, nemam tolko financii, tak on, ze ked budem mat sponzora, tak mi ich aj zaramuje a da matne sklo. Zatial som mala len na podlepenie s hacikom, aj ked matne sklo a tenucky cierny ramik by som si vedela predstavit. A s tymi obchodikmi a ramarstvami to tak vacsinov byva, ze rodinny podnik a ledva dokazu prezit a cez net umelecke obchody hlavne sa kupuju nausnice, sperky, obrazy a fotky malo. A ked v podnikoch nejakych vysia na stene, tak vacsinov tiez ich nik nekupi, zalezi aj od toho aka klientela tam chodi a sklbit to s vhodnym druhom fotiek, ked je to podnik, kde hlavne studenti chodia, tak tam sice skor dovolia zavesit fotky, ale zas tazko niekto kupi.
 
Big Lebowski
2010-06-13 23:46:40+02
príspevok od: werdza
Tak mne ujo v ramarstve pochvalil tie fotky a pytal sa ci to mam na vystavu, ja ze zatial nie, nemam tolko financii, tak on, ze ked budem mat sponzora, tak mi ich aj zaramuje a da matne sklo. Zatial som mala len na podlepenie s hacikom, aj ked matne sklo a tenucky cierny ramik by som si vedela predstavit. A s tymi obchodikmi a ramarstvami to tak vacsinov byva, ze rodinny podnik a ledva dokazu prezit a cez net umelecke obchody hlavne sa kupuju nausnice, sperky, obrazy a fotky malo. A ked v podnikoch nejakych vysia na stene, tak vacsinov tiez ich nik nekupi, zalezi aj od toho aka klientela tam chodi a sklbit to s vhodnym druhom fotiek, ked je to podnik, kde hlavne studenti chodia, tak tam sice skor dovolia zavesit fotky, ale zas tazko niekto kupi.
Dnes už nanešťastie nie je doba, keď sa na stenu vešali obrazy alebo fotky rôznych umelcov. Dnes existuje Ikea, kde kúpiš to najštýlovejšie a každému doma visí rovnaký obrázok.
 
werdza
2010-06-14 00:41:56+02
:D to poznam, tie ikea obrazky v obyvackach dost ludi si to dava
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia