Hore
Fórum » Blesky
 

Pixel King a odpalovanie dvoch bleskov.

Marek-TT
Marek-TT 2013-05-16 18:27:41+02
Ahojte, chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenost ako nastavit pixel kingy. Mam canon 6d, dva blesky , dva prjimace a jeden vysielac pixel king. Moj plan bolo nastavit na prijimacoch rozdielny kanal, alebo skupinu a na vysielaci si iba prepinat ktory blesk bude blyskat, ktory nie a to podstatne kedy obdiva naraz. Da sa to takto nastavit ? Lebo mne to ne chce ist. Dam priklad: jeden prijimac je nastaveny na CH 1 a group A, druhy prjimac je nastaveny na CH2 a group A. Na vysielaci si teraz vyberiem co chcem odpalovat... ci CH 1 alebo CH2 alebo CH1+CH2. Problem je ze to nefunguje tak ako si to predstavujem VIem si prepat jednotlivo s ktorym budem blyskat ale spolu to nejde, alebo ked nastavim kanaly inak viem aby blyskali spolu naraz ale uz si neviem cez vysielac prepinat aby mi blyskali jednotlivo podla mojej potreby.
 
tidit
2013-05-18 11:50:29+02
príspevok od: Marek-TT
Problem vyrieseny na jednom z prjimacov bol starsi FW, ale myslim ze to nemalo vplyv na vysledok. Zacal som to skusat znovu aj so zapnutymi bleskami /nakolko sa mi zozaciatku skusania nedarilo, blesky som nemal zapnute, len som sledoval ledky na pixeloch ktore trochu klamu... signalizuju odpalenie, aj ked blesk v skutocnosti neodpali / Funguje to presne ako ma, obdiva prjimace na jednom CH, a rozdielne skupiny A, B. Vo fotaku neni potrebne nastavovat nic, netreba ani zapinat bezdratove opdalovanie bleskov, o vsetko sa staraju pixel kingy. V menu by som riesil nastavenia, keby som chcel menit pomery vykonu bleskov alebo kompenzaciu blesku +-.
Jsem si myslel, že problém bude ve firmware. Díky za info. Zkusím update.
 
markus
2013-05-19 19:36:24+02
pockaj a toto mozno vyriesi tvoj problem
http://www.lightingrumours.com/pixel-king-ii-will-be-called-the-king-pro-to-be-released-soon-4009#comment-901887930
 
fida
2016-12-19 13:02:53+01
Mam problem s touto sadou http://www.fotovideoshop.sk/shop/pixel-king-pro-ttl-radiovy-odpalovac-pre-canon-set/p-2005265.xhtml. Na prijimaci mi odpali blesk Canon 58EXII oneskorene oproti blesku na vysielaci YN600EX-RT . Ak ho ale odpalim ako slave cez IR tak odpali naraz. Oneskorenie robi aj ked ich prehodim. Mate niekto s tym skusenost?
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()