Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Výmena Bajonetu na Canon 50mm f1,2

pollini
2017-01-18 08:02:51+01
Pozdravujem vsetkych. Vedel by mi niekto poradit kde sa da kupit bajonet na objektiv canon 5mm f1,2? Objektiv mi padol a ohlo sa jedno z vodiacich list na bajonete. Objektiv funguje, da sa nasadit ale veeeeelmi tazko. Bolo by ho treba vyment. Co som pozeral videa vymenit to nie je az taky problem, ale nikde som nenasiel zdroj, kde by sa dal kupit bajonet. Dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2017-01-18 10:45:22+01
Bajonet ti vymenia v autorizovanom servise Canon. Nie je to az taka draha zalezitost, aby si musel mrhat casom na zhananie suciastky z ebay a potom riskovat, ze to dobre neopravis.
 
netmouse
2017-01-18 12:25:32+01
príspevok od: pollini
Pozdravujem vsetkych. Vedel by mi niekto poradit kde sa da kupit bajonet na objektiv canon 5mm f1,2? Objektiv mi padol a ohlo sa jedno z vodiacich list na bajonete. Objektiv funguje, da sa nasadit ale veeeeelmi tazko. Bolo by ho treba vyment. Co som pozeral videa vymenit to nie je az taky problem, ale nikde som nenasiel zdroj, kde by sa dal kupit bajonet. Dakujem
ak nenajdes na ebay tak asi najlepsie v servise ... inak vymena vacsinou trva par minut a ked budes postupovat opatrne tak nemas co pokazit ... ja som to robil na olympuse
 
pollini
2017-01-20 08:40:23+01
Vymena v pro laike 50e bez DPH. Asi to necham na nich, lebo na nete som nenasiel nikoho, kto by mi to vedel predat
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()