Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Vyber fotoaparatu kompakt vs. csc do 600

jarot
2015-11-15 07:37:47+01
Dobry den chcel by som vas poprosit o radu pri kupe noveho fotoaparatu.
Prechadzam zo zakladneho kompaktu a zrkadlovku som vylucil uz na zaciatku preto lebo foteniu sa nechcem venovat vazne a tiez aj kvoli velkosti a tomu ze chcem fotak nosit casto so sebou a zrkadlovka je pomerne velka. Fotit budem hlavne deti, rodinne akcie, vylety. Chcel by som nieco s co najlepsim obrazovym vystupom a po precitani viacerych prispevkov a recenzii na tejto stranke ma najviac oslovili sony rx 100 ii a canon g7x ako zastupca kompaktov a sony a6000 ako csc. Bol som si ich aj pozriet a osahat na zivo ale neviem sa rozhodnut. A6000 bola o nieco vacsia co mi neprekaza (velke ruky), a kopakty sa mi zdali az prilis male .Moja otazka je aky je rozdiel v obrazovom vystupe medzi tymito kompaktmi a csc. Pripadne co ine prichadza este do uvahy tejto cene. Pri csc s najvacsou pravdepodobnostou zostanem iba pri setom objektive. Nikde na fore som nenasiel porovnanie obrazovych vystupov tychto fotakov.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2015-11-15 08:30:42+01
príspevok od: jarot
Dobry den chcel by som vas poprosit o radu pri kupe noveho fotoaparatu.
Prechadzam zo zakladneho kompaktu a zrkadlovku som vylucil uz na zaciatku preto lebo foteniu sa nechcem venovat vazne a tiez aj kvoli velkosti a tomu ze chcem fotak nosit casto so sebou a zrkadlovka je pomerne velka. Fotit budem hlavne deti, rodinne akcie, vylety. Chcel by som nieco s co najlepsim obrazovym vystupom a po precitani viacerych prispevkov a recenzii na tejto stranke ma najviac oslovili sony rx 100 ii a canon g7x ako zastupca kompaktov a sony a6000 ako csc. Bol som si ich aj pozriet a osahat na zivo ale neviem sa rozhodnut. A6000 bola o nieco vacsia co mi neprekaza (velke ruky), a kopakty sa mi zdali az prilis male .Moja otazka je aky je rozdiel v obrazovom vystupe medzi tymito kompaktmi a csc. Pripadne co ine prichadza este do uvahy tejto cene. Pri csc s najvacsou pravdepodobnostou zostanem iba pri setom objektive. Nikde na fore som nenasiel porovnanie obrazovych vystupov tychto fotakov.
1. ASi ti nepomozeme, ked sa ani po navsteve predajne nevies rozhodnut.
2. FOtky z RX100 a A6000, v plnom rozliseni, najdes v recenziach.
 
blahoslav J B Art
2015-11-15 10:06:41+01
príspevok od: jarot
Dobry den chcel by som vas poprosit o radu pri kupe noveho fotoaparatu.
Prechadzam zo zakladneho kompaktu a zrkadlovku som vylucil uz na zaciatku preto lebo foteniu sa nechcem venovat vazne a tiez aj kvoli velkosti a tomu ze chcem fotak nosit casto so sebou a zrkadlovka je pomerne velka. Fotit budem hlavne deti, rodinne akcie, vylety. Chcel by som nieco s co najlepsim obrazovym vystupom a po precitani viacerych prispevkov a recenzii na tejto stranke ma najviac oslovili sony rx 100 ii a canon g7x ako zastupca kompaktov a sony a6000 ako csc. Bol som si ich aj pozriet a osahat na zivo ale neviem sa rozhodnut. A6000 bola o nieco vacsia co mi neprekaza (velke ruky), a kopakty sa mi zdali az prilis male .Moja otazka je aky je rozdiel v obrazovom vystupe medzi tymito kompaktmi a csc. Pripadne co ine prichadza este do uvahy tejto cene. Pri csc s najvacsou pravdepodobnostou zostanem iba pri setom objektive. Nikde na fore som nenasiel porovnanie obrazovych vystupov tychto fotakov.
ak nechces menit objektivy, tak o CSC ani neuvazuj
 
fatality
2015-11-15 20:54:50+01
www.flickr.com
do vyhladavania si zadaj nazov fotaku a prezeraj..a vyberaj.. ..
 
PeCh
2015-11-15 22:07:29+01
Pokiaľ kúpiš CSC a budeš mať iba základný objektív, tak ti to oproti RX100/G7X nič viacej neprinesie. V tomto prípade sa naozaj rozhodni podľa toho, ako ti sadnú do ruky, čo sa ti bude dobre používať a nosiť. To za teba nerozhodneme. Pokiaľ by si chcel meniť objektívy a bral fotenie trochu kreatívnejšie, tak potom má pre teba zmysel CSC.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()