Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Pripomienky a vylepšenia na e-photo

jozef.balara
jozef.balara 2009-11-06 11:22:23+01
1. pri reakcii na môj príspevok v komentároch mi príde súkromná správa o reakcii a musím kliknúť na odkaz aby som si ju prečítal, bolo by lepšie keby bola táto reakcia napísaná hneď v správe 2. keď si otvorím môj profil, vidím počet bodovaní mojich fotiek, bolo by fajn keby to bolo klikacie, napr. kliknem na impakt 7 a ukáže mi moje fotky ktoré majú impakt 7
 
admin
redakcia ephoto.sk 2016-08-31 14:42:36+02
príspevok od: dekarbon
Prosím Vás toto ako čo sa stalo s fotoškolou? biele pozadie??? Ako toto nemyslíte vážne...čo sa deje s týmto portálom? veď čierne pozadie bolo uplne ideálne,prehladne super všetko a vy to zmeníte na tento chaos Nechápem čo sa to deje v poslednej dobe s touto stránkou
Text Je na bielom podklade s vacsim pismom kvoli zlepsieniu citatelnosti clankov. Fotografie v galerii ostali na ciernom podklade, tak ako boli.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2016-08-31 14:56:50+02
Pokusim sa v jednom odpovedat na viacere pripomienky:
- Pridavanie viacerych fotiek na kritiku je systemova chyba. Hladame kde je problem. Dik za vase postrehy a informacie.
- Sipka na pohyb hore dole sa schovava, zmenime to aby bola k dispozicii stale.
- Zial reklamu pre uzivatelov s predplatenym ekontom nemozeme zatial vypinat, kedze predplatne pri danych sumach nepokryje naklady na prevadzku portalu. Verte, boli by sme velmi radi, keby sme reklamu na stranke nemuseli mat, ale tak ako mnoho inych stranok ju potrebujeme. Dakujeme za porozumenie.
- Stranka sa postupne meni, momentalne riesime galeriu, ktora bude na ciernom podklade, fotky ziskaju viac priestoru a prehladnejsie usporiadanie. Postupne sa takto zmeni cela stranka.
Dakujeme za vase postrehy a pripomienky.


 
jiskerka
2016-08-31 15:37:46+02
príspevok od: admin
Text Je na bielom podklade s vacsim pismom kvoli zlepsieniu citatelnosti clankov. Fotografie v galerii ostali na ciernom podklade, tak ako boli.
Mňa biely podklad pri článkoch veľmi potešil. Už ma nebolia po prečítaní oči... Ale to asi píšem za nás s vadami zraku. Ďakujem za tú zmenu...
 
seifi
2016-08-31 19:58:35+02
príspevok od: dekarbon
Prosím Vás toto ako čo sa stalo s fotoškolou? biele pozadie??? Ako toto nemyslíte vážne...čo sa deje s týmto portálom? veď čierne pozadie bolo uplne ideálne,prehladne super všetko a vy to zmeníte na tento chaos Nechápem čo sa to deje v poslednej dobe s touto stránkou
bez nejakej irónie, ber to tak, že do ephota nastúpil nový pracovník, a čakajú sa od neho výsledky, tak začal zmenou pozadia a veľkosťou písma; keď si na niečo zvykneš, tak po čase ti to prehodia, aby bolo čo dokladovať na schôdzi; podobne je to vraj s MHD v Prahe, tí menia rozpis na začiatku školského roku, nech je vzrušo ...
 
blahoslav J B Art
2016-08-31 20:24:06+02
príspevok od: seifi
bez nejakej irónie, ber to tak, že do ephota nastúpil nový pracovník, a čakajú sa od neho výsledky, tak začal zmenou pozadia a veľkosťou písma; keď si na niečo zvykneš, tak po čase ti to prehodia, aby bolo čo dokladovať na schôdzi; podobne je to vraj s MHD v Prahe, tí menia rozpis na začiatku školského roku, nech je vzrušo ...
„Vy ste analfabet?“ „Na Ephote to máte všetko biele na čiernom!“ ... aby som parafrazoval pamatne slova nasho exprezidementa ... a asi som uz aj ja stary uj, ale tento stary dizajn s ciernym pozadim je pre mna citatelnejsi
 
jiskerka
2016-09-01 11:15:43+02
príspevok od: blahoslav J B Art
„Vy ste analfabet?“ „Na Ephote to máte všetko biele na čiernom!“ ... aby som parafrazoval pamatne slova nasho exprezidementa ... a asi som uz aj ja stary uj, ale tento stary dizajn s ciernym pozadim je pre mna citatelnejsi
Že by stačilo len zväčšiť písmenká? No, mohli na skúšku dať aj tak a nechať hlasovať
 
anton julény
2016-09-01 14:14:09+02
príspevok od: admin
Pokusim sa v jednom odpovedat na viacere pripomienky:
- Pridavanie viacerych fotiek na kritiku je systemova chyba. Hladame kde je problem. Dik za vase postrehy a informacie.
- Sipka na pohyb hore dole sa schovava, zmenime to aby bola k dispozicii stale.
- Zial reklamu pre uzivatelov s predplatenym ekontom nemozeme zatial vypinat, kedze predplatne pri danych sumach nepokryje naklady na prevadzku portalu. Verte, boli by sme velmi radi, keby sme reklamu na stranke nemuseli mat, ale tak ako mnoho inych stranok ju potrebujeme. Dakujeme za porozumenie.
- Stranka sa postupne meni, momentalne riesime galeriu, ktora bude na ciernom podklade, fotky ziskaju viac priestoru a prehladnejsie usporiadanie. Postupne sa takto zmeni cela stranka.
Dakujeme za vase postrehy a pripomienky.


verte, ze by som zaplatil aj vyssie predplatne, keby tam reklama, ktora sa objavuje v ostatnych dnoch nebola, lebo je az prilis otravna. ak si budem vyberat vyrobky podla tychto reklam, tak si ich urcite nevyberiem, prave preto, ze ma otravuje. ak riskuje zadavatel reklamy takyto vysledok,tak nie je o co stat. ephoto asi nie je system zalozeny na solidarite tych co si ucet platia a tych, co si ho neplatia, ale obchodny model, zalozeny na dohode platiacich clenov a prevadzkovatela stranky. a ak nebudete respektovat poziadavky platiacich clenov, a verim, ze nie som jediny, tak sa ich portfoie bude zmensovat, co je asi nie je v sulade s pozadovanym spravanim sa clenskej zakladne.

ak je uzivatel prihlaseny, tak nech je reklama vypnuta. toto vedia robit aj velmi jednoduche redakcne systemy. vzdy je to rozhodnutie spravcu/vlastnika/adminstratora, pripadne samotneho uzivatela.
 
KarolVarga
2016-09-01 15:26:21+02
príspevok od: anton julény
verte, ze by som zaplatil aj vyssie predplatne, keby tam reklama, ktora sa objavuje v ostatnych dnoch nebola, lebo je az prilis otravna. ak si budem vyberat vyrobky podla tychto reklam, tak si ich urcite nevyberiem, prave preto, ze ma otravuje. ak riskuje zadavatel reklamy takyto vysledok,tak nie je o co stat. ephoto asi nie je system zalozeny na solidarite tych co si ucet platia a tych, co si ho neplatia, ale obchodny model, zalozeny na dohode platiacich clenov a prevadzkovatela stranky. a ak nebudete respektovat poziadavky platiacich clenov, a verim, ze nie som jediny, tak sa ich portfoie bude zmensovat, co je asi nie je v sulade s pozadovanym spravanim sa clenskej zakladne.

ak je uzivatel prihlaseny, tak nech je reklama vypnuta. toto vedia robit aj velmi jednoduche redakcne systemy. vzdy je to rozhodnutie spravcu/vlastnika/adminstratora, pripadne samotneho uzivatela.
pozri...ja napriklad ziadnu reklamu nevidim...nikdy....kupil som si antivirak s antibanerom a vsetko odfiltruje....co ti brani najst si nejaky zadarmo...
 
landov
2016-09-01 17:14:11+02
Tak fajn, nieco uz mame v ciernom, nieco v bielom, jeden dizajn hlavnej stranky iny dizajn inde...proste cirkus. A potom to zabit vyjadrenim, ze takym spoplatnenim ako je aktualne 14/25 sa viac robit neda...
 
blahoslav J B Art
2016-09-01 18:03:55+02
príspevok od: jiskerka
Že by stačilo len zväčšiť písmenká? No, mohli na skúšku dať aj tak a nechať hlasovať
biele pozadie je zrejme lacnejsie ako cierne, preto to 'vylepsenie'
inak ja si bezne zvacsujem stranky tak, aby som mal dost velke pismena na citanie ... pripadne su priamo vo Windowse asistencne sluzby pre zdravotne postihnutych ... napriklad funkcia lupa, vysoky kontrast alebo asistent, ktory cita text ... ale toho som neskusal
 
duroslav
2016-09-01 21:58:22+02
Stejne je to zase celé postavené na hlavu. Užívatelia sa sťažujú na nefunkčnosť určitých vecí a namiesto toho aby s tým efoto niečo robilo, tak pozmenia dizajn. Možno len chcú odpútať pozornosť.
 
anton julény
2016-09-02 02:11:15+02
príspevok od: KarolVarga
pozri...ja napriklad ziadnu reklamu nevidim...nikdy....kupil som si antivirak s antibanerom a vsetko odfiltruje....co ti brani najst si nejaky zadarmo...
používam 4 rôzne operačné systémy, šipky sa nesprávajú tak ako majú na troch, otravná reklama, ktorá doteraz sa dala ľahko eliminovať je na dvoch (na zvyšných dvoch je blokovaná).
 
Roman Point
2016-09-02 10:19:57+02
Doteraz fungovala mobilna verzia v poho bez nejakých problémov. Teraz ak kliknem na nejaký článok tak ho otvorí do takej veľkosti že neviem dočítať ani jednu vetu v jedno riadku.. To že je biele pozadie nevadí. Ale v článkoch býva úvod ktorý nacrtne o čom sa v článku píše. Tam skončí odstavec a potom začína druhý odstavec gro článku kde je presne to isté napísané a následne to plynulo pokračuje ďalším textom. Veľkosť a farba úvod-článok je identická. Takže sa to zdá ako by autor napísal niečo na čo následne zabudne a píše to znova.
 
jiskerka
2016-09-02 10:24:38+02
príspevok od: blahoslav J B Art
biele pozadie je zrejme lacnejsie ako cierne, preto to 'vylepsenie'
inak ja si bezne zvacsujem stranky tak, aby som mal dost velke pismena na citanie ... pripadne su priamo vo Windowse asistencne sluzby pre zdravotne postihnutych ... napriklad funkcia lupa, vysoky kontrast alebo asistent, ktory cita text ... ale toho som neskusal
Viem, viem, CTRL a koliesko myši je lupa... ale priznám sa, že až keď mám oči unavené, si na ňu spomeniem
 
helmiczka
2016-09-04 13:58:09+02
príspevok od: admin
Pokusim sa v jednom odpovedat na viacere pripomienky:
- Pridavanie viacerych fotiek na kritiku je systemova chyba. Hladame kde je problem. Dik za vase postrehy a informacie.
- Sipka na pohyb hore dole sa schovava, zmenime to aby bola k dispozicii stale.
- Zial reklamu pre uzivatelov s predplatenym ekontom nemozeme zatial vypinat, kedze predplatne pri danych sumach nepokryje naklady na prevadzku portalu. Verte, boli by sme velmi radi, keby sme reklamu na stranke nemuseli mat, ale tak ako mnoho inych stranok ju potrebujeme. Dakujeme za porozumenie.
- Stranka sa postupne meni, momentalne riesime galeriu, ktora bude na ciernom podklade, fotky ziskaju viac priestoru a prehladnejsie usporiadanie. Postupne sa takto zmeni cela stranka.
Dakujeme za vase postrehy a pripomienky.


Dnes som si overil domnienku a viem, ako je možné pridať viac fotografií na kritiku. Treba si otvoriť viac okien, v každom uploadnuť foto "Verejné na kritiku" a potom rýchlo za sebou v každom okne dokončiť vkladanie.
 
seifi
2020-03-02 21:07:45+01
Zdravím. Rád by som sa opýtal, prečo bol zmenený "výber z TOP 24 h." na "výber z TOP 48 h." Najmä ak máme Fotografiu dňa a nie Fotografiu 2 dni . Vďaka za info.
 
landov
2020-03-03 08:02:54+01
príspevok od: seifi
Zdravím. Rád by som sa opýtal, prečo bol zmenený "výber z TOP 24 h." na "výber z TOP 48 h." Najmä ak máme Fotografiu dňa a nie Fotografiu 2 dni . Vďaka za info.
Moj dojem je, ze preto, lebo niekedy za 24h. je tu tak malo fotiek, ze by boli iba prazdne ramceky...
 
seifi
2020-03-03 10:18:31+01
tiež si to myslím; a čakal som, že napíše niekto z ephoto ; do popredia ide technika, čím len fotiť , čím ? a fotka jde do kytek
 
wwwiky
2020-03-03 14:10:05+01
príspevok od: seifi
tiež si to myslím; a čakal som, že napíše niekto z ephoto ; do popredia ide technika, čím len fotiť , čím ? a fotka jde do kytek
Tazka arogancia zo strany ephoto..
 
jozef84
2020-03-03 18:59:41+01
príspevok od: wwwiky
Tazka arogancia zo strany ephoto..
Myslíš? Čo ak teraz je niekde na hodnotení nového foťáku, robí nejakú recenziu, a pod. Myslím, že nemôžeš chcieť , aby niekto sedel online na druhej strane a urobil hneď nápravu. Náprava nemusí byť jednoduchá a všetko niečo trvá. Ale je pravda, že tu boli dni, kedy chýbali fotky na kritiku a boli prázdne okienka. Nečudujem sa, že to jede do kytek. Keď človek dá niečo na kritiku, musí zniesť aj iný názor a niekedy aj dosť nepríjemný. Nie každý to znesie. A noví prispievatelia(niekedy aj starí, si to pletú so zbieraním Likeov). Myslím, že ak to tu má nejak pokročiť dopredu, tak by si e-photo malo oprášiť kritické okienko a vyberať nejakého autora s jeho súhlasom na "rozpitvanie" nejakých fotiek a takto "vtiahnuť do deja" ľudí, ktorí ešte tu sú. Vzbudiť záujem o fotenie. Na začiatok by možno stačilo poprosiť redakciou niektorých dobrých --3 fotografov o recenziu fotiek a dať ich analýzu trebárs na stredu. A chcelo by to aj na piatok napríklad článok o nejakých praktických skúsenostiach.Lebo človek si v pondelok prečíta článok redaktora a sem-tam pozrie fotky, ktoré pribudli, sem-tam sa k niečomu vyjadrí(ak ho niečo zaujme) a na ostatné už potom kašle.
 
Strana 17 z 19
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()