Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Pomoc pri nastavení Canon 600D

SomBystrik
2016-09-02 11:11:12+02
Ahojte... Som viacmenej začiatočník a chcel by som začať točiť videá na fotoaparáte Canon 600D ktorý vlastním...
Chcel by som sa spýtať vedeli by ste mi niekto poradiť ako nastavím fotoaparát aby tie videá boli pekné ako na youtube ? Objektív mám základný čo ku foťáku bol... Videl som veľa videí na youtube s týmto objektívom a oproti mojím su ozaj veľmi pekné... Zrejme nemám správne nastavený fotoaparát... Ďakujem vopred za reakcie
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-09-02 11:45:35+02
Aby boli videa ako na YT, musis urobit ovela viac, ako len nastavit fotak. Je to tak komlexna tema, ze zaberie obsah celej knihy. Ti, co tie videa robili sa tomu venuju mesiace a roky, a to intenzivne.
Na zaciatok si mozes precitat par clankov v nasej Fotoskole. Su platene, potrebujes mat aktivovane konto Classic.

www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/video-s-dslr-a-csc/?order_by=created&direction=desc
 
SomBystrik
2016-09-02 12:40:50+02
Aha, rozumiem tomu... Ono s obrazom som aj spokojný všetko je fajn, ale pri 1080p 25fps čo je maximum sa mi nezdá pohyb hladký, skôr trochu sekaný... Niekde som našiel že sa dá na 600D canon nastaviť 30fps, no neviem ako... Ideálne keby tu bol niekto s týmto spomínaným foťákom
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-09-02 13:25:55+02
príspevok od: SomBystrik
Aha, rozumiem tomu... Ono s obrazom som aj spokojný všetko je fajn, ale pri 1080p 25fps čo je maximum sa mi nezdá pohyb hladký, skôr trochu sekaný... Niekde som našiel že sa dá na 600D canon nastaviť 30fps, no neviem ako... Ideálne keby tu bol niekto s týmto spomínaným foťákom
TO nie je frekvenciou, ale expozicnym casom. Ten by mal byt dvojnasobkom frekvencie, cize 1/50 s. A n ato nevazuje pouzitie ND filtrov atd. Proste tema na par clankov.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()