Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Poloprofesionálna zrkladlovka, ktorá je najlepšia?

Mary_1313
Mary_1313 2015-12-02 12:44:26+01
Dobrý deň,

chcem manželovi kúpiť polo-profesionálnu zrkadlovku najlepšie značky Nikon ale ani Canonu sa nebudem brániť. Na trhu ich je momenálne veľa a neviem sa rozhodnúť ... Vedeli by ste mi poradiť model? Rozmýšlala som nad Nikon d 7200, 610 ... Alebo aké máte skúsenosti Nikon vs. Canon?Ďakujem za pomoc
 
netmouse
2015-12-09 13:53:38+01
príspevok od: Mary_1313
tak manžel sa so 7200 neuspokojí, a na SK nič kupovať nebudem, pretože tam nebývame tu sa predávajú z "druhe ruky" aj s garanciou, čiže o záruku sa báť nemusím Rozhodla som sa pre Nikon D750 ... nejaké dobré objektívy viete poradiť?
spytaj sa manzela ... itak to 325 radach od lowcost po profi sa ho to spytas
 
Mary_1313
2015-12-12 09:11:48+01
príspevok od: fatality
manzel fotil z D3200 a z D7200 sa neuspokoji? ako..nic ma do toho,kazdy nech si foti s cim chce,len aby mu fullframe nepriniesol viac problemov,nez uzitku..
ide o to, že nechceme kupovať každý rok niečo lepšie, nakoľko je technicky zdatný myslím si, že ani s fullframe nebude mať problém
 
Mary_1313
2015-12-12 09:12:34+01
príspevok od: netmouse
neries ... svajciari neriesia
?? čo má s týmto švajčiarsko???!
 
blahoslav J B Art
2015-12-12 09:32:34+01
príspevok od: Mary_1313
?? čo má s týmto švajčiarsko???!
a na nejaky svajciarsky fotoserver si sa neskusila obratit? predsa len, svajciarsko je asi vo vsetkych smeroch dalej, mozno daju lepsie rady ... celkom by ma zaujimalo potom porovnanie oboch pristupov a rieseni
 
fatality
2015-12-12 12:05:58+01
príspevok od: Mary_1313
ide o to, že nechceme kupovať každý rok niečo lepšie, nakoľko je technicky zdatný myslím si, že ani s fullframe nebude mať problém
oka..tak good luck..
 
Akelan
2015-12-12 17:38:02+01
príspevok od: Mary_1313
?? čo má s týmto švajčiarsko???!
Ste tak ďaleko pred nami, že by bol hriech nechať si tu od niekoho poradiť. Pozerám, že si sa rozhodla pre D750, prečítal som si celú diskusiu a od začiatku tu tento foťák nikto nespomenul a ty si sa predsa rozhodla... Tomu hovorím vyspelosť, proste iba tí najlepší z nás Slovákov sa uchytia v tom blahom prekypujúcom Švajčiarsku a takí ľudia sa už vedia rozhodnúť aj sami. Holt, nemáme všetci to šťastie, môžeme tu len sedieť v zaostalom Slovensku a závidieť, ako si mladá, krásna a úspešná žena len tak z dlhej chvíle "vyberie" Nikon D750... s víziou na niekoľko rokov dopredu... paráda.
 
fatality
2015-12-12 18:53:17+01
príspevok od: Akelan
Ste tak ďaleko pred nami, že by bol hriech nechať si tu od niekoho poradiť. Pozerám, že si sa rozhodla pre D750, prečítal som si celú diskusiu a od začiatku tu tento foťák nikto nespomenul a ty si sa predsa rozhodla... Tomu hovorím vyspelosť, proste iba tí najlepší z nás Slovákov sa uchytia v tom blahom prekypujúcom Švajčiarsku a takí ľudia sa už vedia rozhodnúť aj sami. Holt, nemáme všetci to šťastie, môžeme tu len sedieť v zaostalom Slovensku a závidieť, ako si mladá, krásna a úspešná žena len tak z dlhej chvíle "vyberie" Nikon D750... s víziou na niekoľko rokov dopredu... paráda.
na liecbu frustracie su tu ine servery..najlepsie lekarskeho zamerania..psychologia a psychiatria.. ..
 
mikkael
2015-12-12 20:38:36+01
Ja by som vpalil do Fuji X-T1 a ak by to bolo prilis o nicom, tak do Sony A7II, nech je to zmena ako sa patri, CaNikonov sa tu promenaduje kvantum, tipujem, ze v SUI detto, aj manual si moze citat pred spanim zoparkrat
 
Akelan
2015-12-12 21:31:00+01
príspevok od: fatality
na liecbu frustracie su tu ine servery..najlepsie lekarskeho zamerania..psychologia a psychiatria.. ..
Už som skúsil..., všetko zbytočné . Teraz skôr brúsim po nete a "radím" ľuďom, ktorí o moje rady vôbec nestoja , prináša mi to lepší pocit a zbavuje mojich komplexov a frustrácie.
 
mikkael
2015-12-12 22:27:09+01
príspevok od: Akelan
Už som skúsil..., všetko zbytočné . Teraz skôr brúsim po nete a "radím" ľuďom, ktorí o moje rady vôbec nestoja , prináša mi to lepší pocit a zbavuje mojich komplexov a frustrácie.
mas plnu podporu u mna
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()