Hore
Fórum » Ephoto - návrhy a pripomienky
 

ePhoto pripomienky 3

Stratený Stano
Stratený Stano ocenenie redakciou 2015-04-10 13:38:09+02
Pripomienkovacie fórum č.2 bolo zamknuté a preto zakladám nové, v poradí tretie, aby bolo kde pripomienkovať...
 
inkubbus
2016-08-31 13:02:09+02
No vidíš, keby si to nemal od novoty pokazené, tak si to môžeš užívať aj ty
 
admin
redakcia ephoto.sk 2016-08-31 14:32:31+02
príspevok od: seifi
po nabehnutí myškou nefunguje zobrazenie nickov, kto dal palec hore, palec dole ... alebo ste sa vrátili na štartovaciu líniu ? vtedy ste to odtajnili, vraj na žiadosť mnohých nezabudnem ...
dnes je to chyba alebo manéver pre rozprúdenie diskusie , až to praskne ?
bude to chyba. Po nabehnuti noveho vizualu este kontrolujeme a odstranujeme bugy.
 
seifi
2016-08-31 14:38:37+02
príspevok od: admin
bude to chyba. Po nabehnuti noveho vizualu este kontrolujeme a odstranujeme bugy.
a vďaka za Re;
 
Lukáš Podracký
2016-09-28 23:55:59+02
Admin: čo tak z atraktívniť konečne fotografie na kritiku, pracujete na nejakých novych napadoch ohladom fotografii na kritiku ??? napr.: bolo by dobré keby nebolo vidno profil uživatela na 24hod. ked pridá fotku na kritiku, a bolo by objektivnejsie hlasovanie (samozrejme by to muselo byt bez vodoznakov)

 
Swifty50s
2016-09-29 00:16:26+02
mna by zaujimalo ked hladam fotografiu podla fotoaparatu co znamena,ze je tam canon 5d mark III asi 3x a je tam aj 5d mark III telo.
 
šereda
2016-09-29 08:18:08+02
príspevok od: Swifty50s
mna by zaujimalo ked hladam fotografiu podla fotoaparatu co znamena,ze je tam canon 5d mark III asi 3x a je tam aj 5d mark III telo.
Toto tu je preplac. web. chaos sprostosti a to z dvovodu ze lepsi obsah najdete volne dostup. na webe

tak ako sa stratil strateny, sa stratite aj vy ked vam to dojde
 
admin
redakcia ephoto.sk 2016-09-29 11:46:48+02
príspevok od: Swifty50s
mna by zaujimalo ked hladam fotografiu podla fotoaparatu co znamena,ze je tam canon 5d mark III asi 3x a je tam aj 5d mark III telo.
dakujeme za upozornenie. Chybu opravime, pravdepodobne sa v systeme nachadza viackrat.
 
Swifty50s
2016-09-29 11:48:04+02
príspevok od: admin
dakujeme za upozornenie. Chybu opravime, pravdepodobne sa v systeme nachadza viackrat.
ok, dik a chyba este canon 5ds + 5ds r co som zaregistroval...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2016-09-29 12:01:46+02
príspevok od: Lukáš Podracký
Admin: čo tak z atraktívniť konečne fotografie na kritiku, pracujete na nejakých novych napadoch ohladom fotografii na kritiku ??? napr.: bolo by dobré keby nebolo vidno profil uživatela na 24hod. ked pridá fotku na kritiku, a bolo by objektivnejsie hlasovanie (samozrejme by to muselo byt bez vodoznakov)

Podobny system sme tu uz mali, vkladaniu fotiek bez vodoznakov sa neda zabranit, okrem toho kazdy autor ma svoj "štyl" takze k mnohym fotkam nepotrebujete meno, aby ste vedeli koho je to fotka. V minulosti sa taketo utajenie autora neukazalo ako efektivne, pretoze kto chcel autora si aj tak nasiel a vobec to nefungovalo, takze nakoniec sme sa neustale zaoberali ako co najviac utajit autora a uzivatelia zase hladali dalsie a dalsie moznosti ako zistit, kto tu fotku pridal. Vyskusali sme niekolko typov hodnoteni aj utajenie autora, ale nakoniec bez spoluprace uzivatelov to nemalo zmysel.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2016-09-29 12:04:48+02
príspevok od: Swifty50s
mna by zaujimalo ked hladam fotografiu podla fotoaparatu co znamena,ze je tam canon 5d mark III asi 3x a je tam aj 5d mark III telo.
Nasiel som v dtb 1 x 5dMark III a jeden oznaceny ako 5d mark III telo (co je v podstate to iste). Je to opravene.
 
Roman Point
2016-09-29 12:19:53+02
príspevok od: Lukáš Podracký
Admin: čo tak z atraktívniť konečne fotografie na kritiku, pracujete na nejakých novych napadoch ohladom fotografii na kritiku ??? napr.: bolo by dobré keby nebolo vidno profil uživatela na 24hod. ked pridá fotku na kritiku, a bolo by objektivnejsie hlasovanie (samozrejme by to muselo byt bez vodoznakov)

Tí čo si lajkujú navzájom a zo slušnosti ( možno kalkulácie ) vedie o foto skôr než sa sem pridá na kritiku.
1: na fB sa v 90% prípadoch zverejní skôr než tu, prípade na 500px alebo fotoma stránke.
2: veľa autorov nahra 3-4-5 foto naraz ktoré postupne pridáva na kritiku. To by v podstate znamenalo že by nemohli byť viditeľné v autorovej galérii až do momentu keď sa rozhodne že pôjde na kritiku. Je veľa fotiek čo na kritiku nikdy nepôjdu a tak by neboli dostupné ani pre normálne vzhliadnutie.
3: Vodoznak to je základ pre ktorý sa to utajiť nedá..
 
helmiczka
2016-09-29 13:41:47+02
príspevok od: admin
Nasiel som v dtb 1 x 5dMark III a jeden oznaceny ako 5d mark III telo (co je v podstate to iste). Je to opravene.
Este tam je 5D Mark III a 5D MkIII
 
Marcel Rebro
2016-09-29 13:42:27+02
príspevok od: Roman Point
Tí čo si lajkujú navzájom a zo slušnosti ( možno kalkulácie ) vedie o foto skôr než sa sem pridá na kritiku.
1: na fB sa v 90% prípadoch zverejní skôr než tu, prípade na 500px alebo fotoma stránke.
2: veľa autorov nahra 3-4-5 foto naraz ktoré postupne pridáva na kritiku. To by v podstate znamenalo že by nemohli byť viditeľné v autorovej galérii až do momentu keď sa rozhodne že pôjde na kritiku. Je veľa fotiek čo na kritiku nikdy nepôjdu a tak by neboli dostupné ani pre normálne vzhliadnutie.
3: Vodoznak to je základ pre ktorý sa to utajiť nedá..
Vzájomné si potľapkávanie si po pleciach je smutná realita (nielen) tohto fotoportálu. Je čoraz menej jedincov ochotných prijať kritický názor na ich fotografiu.

Mne osobne sa páči fungovanie na 1x :
1. pošleš kurátorom a zároveň sa zobrazuje v "hlasovacom" móde aj užívateľom, ktorí dávajú palec hore alebo dole. Vodoznaky sú zakázané. Že spoznáš rukopis, znamená len že ide o vyzretého autora.

2. o (ne)publikovaní rozhodujú na záver aj tak kurátori.

3. ak chceš dostať naozajstnú kritiku, pošleš foto na kritiku a tam si nik servítok pred ústa nedáva.

Žiaľ na takýto režim ePhoto nemá personálne kapacity, ani dostatok užívateľov.
 
jugin
2016-09-29 13:43:19+02
Na megapixel.cz to funguje, tak, že musia byť fotky bez vodoznakov (ten dávam aj ja, ak by to regule stránky neumožňovvali, tak by som ho nedal) a autori sa zverejňujú až po 24 hodinách.
 
Marcel Rebro
2016-09-29 15:07:09+02
príspevok od: jugin
Na megapixel.cz to funguje, tak, že musia byť fotky bez vodoznakov (ten dávam aj ja, ak by to regule stránky neumožňovvali, tak by som ho nedal) a autori sa zverejňujú až po 24 hodinách.
Tu to funguje tak, že väčšina má obavy z odplaty za kritický názor. Takže sa len híka a lajkuje.
 
Marcel Rebro
2016-09-29 15:10:43+02
príspevok od: Marcel Rebro
Tu to funguje tak, že väčšina má obavy z odplaty za kritický názor. Takže sa len híka a lajkuje.
"Odplatou" rozumej aj to že keď vyjadrím kritický názor, autor mi za odplatu nedá lajka.
 
jugin
2016-09-29 15:22:02+02
príspevok od: Marcel Rebro
"Odplatou" rozumej aj to že keď vyjadrím kritický názor, autor mi za odplatu nedá lajka.
hej , ja viem ako to tu poväčšine chodí ... čisto za seba môžem povedať, že mi je jedno ak sa mi fotka páči pochválim ju ak nie skúšam dávať konštruktívnu kritiku, aj keď nie vždy to tak môže vypadať... bohužiaľ od zmeny na lajkovanie to tu ide dole vodou odišlo veľa dobrých fotografov, ale všakto sám vieš publikuješ tu dlhšie než ja
 
šereda
2016-09-29 16:46:28+02
príspevok od: fatality
a ty si co za reinkarnovaneho trolla? po registracii si sa chvilu drzal a hral na seriozneho a teraz tu zasieras diskusie len takymito splaskami..
a ty nas tu chces co ujebkat svojima ocama

https://www.youtube.com/watch?v=JUMvNPhZZBI
 
seifi
2016-09-29 16:59:19+02
príspevok od: Marcel Rebro
Tu to funguje tak, že väčšina má obavy z odplaty za kritický názor. Takže sa len híka a lajkuje.
známe firmy ťahajú začiatočníkom medové motúzy popod nos, aby ich zlákali na recipročné lajkovanie; popchávajú ich krivou cestou, málo je v nás kritického myslenia; a na vyslovený negatívny názor sa reaguje popudlivo, ...
aj keď som to tu už spomenul, zopakujem, že veľmo dobre to všeobecne vystihol v nedeľu ráno vo vysielani SRo dramaturg R. Valovič "... nastal kult amaterizmu, čím sa degradujú overené hodnoty "; to že sa híka, to by som ešte bral, ale to, že nevieme čo je a čo nie je hodnota to je horšie, a ešte horšie je, že sa tá hodnota ani nehľadá, a načo ?
 
helmiczka
2016-09-29 17:09:23+02
príspevok od: šereda
a ty nas tu chces co ujebkat svojima ocama

https://www.youtube.com/watch?v=JUMvNPhZZBI
dajte mu niekto banán, keď je hladný, nie je to on
 
Strana 29 z 47
1 2 ... 27 28 29 30 31 ... 46 47
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()