Hore
Fórum » Tlač
 

prosim o radu Error Canon ix6550

Nikonak7
2015-03-03 09:46:50+01
Zdravim vsetkych, chcel by som sa opytat, z nicoho nic mi moja Canonka prestala tlacit a 5x blika oranzove svetielko pri chybe. Docital som sa ze je to nieco s hlavou, tak som ju skusal liehol precistit, reku ak je pripchata, ale chyba stale pretrvava, nevedel by mi niekto poradit? Neda sa ta chyba nejako vymazat cez nejaky sofrware, pripadne nejaky tvrdy restart tlaciarne? Tlacim na nej vacsinou len A3 vykresy do skoly, fotiek malo, ale aj tak mi chyba tlaciaren, dakujem za kazdu radu.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2015-03-03 10:05:25+01
Kamaratke odisiel podavac na Canonke, sup do servisu. A to tlacila minimalne. Dnesne tlaciarne stoja za ......... Jeden by myslel, ze po tolkatich rokoch je vsetko uz vynajdene a dovedene k dokonlosti. Kdeze! Ovladace nic moc, vsetko to neustale rachoti, skripe, bzuci, miesto toho, aby to tlacilo. Atramenty sa pouzivaju na mazanie lozisk a ionizaciu ovzdusia, miesto na tlac. A pripojenie cez WiFi? Uloha pre IT-ckara s 20-rocnou praxou.
 
Seto
2015-03-03 14:00:01+01
mozno hurvitko ...pravidelne zastaravanie, mne na hpecku tiez vyhodilo chybu s hlavou a ze servis chvilka googlenia a uz par rokov tlaci bez problemov dalej
 
calven
2015-03-03 14:11:34+01
príspevok od: Karol Srnec
Kamaratke odisiel podavac na Canonke, sup do servisu. A to tlacila minimalne. Dnesne tlaciarne stoja za ......... Jeden by myslel, ze po tolkatich rokoch je vsetko uz vynajdene a dovedene k dokonlosti. Kdeze! Ovladace nic moc, vsetko to neustale rachoti, skripe, bzuci, miesto toho, aby to tlacilo. Atramenty sa pouzivaju na mazanie lozisk a ionizaciu ovzdusia, miesto na tlac. A pripojenie cez WiFi? Uloha pre IT-ckara s 20-rocnou praxou.
Pripojiť tlačiareň k WiFi je otázka stlačenia jedného tlačidla na tlačiarni a jedného na routry. Netuším, ako by to mohlo byť jednoduchšie...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2015-03-03 14:13:34+01
príspevok od: calven
Pripojiť tlačiareň k WiFi je otázka stlačenia jedného tlačidla na tlačiarni a jedného na routry. Netuším, ako by to mohlo byť jednoduchšie...
No napriklad si stiahnes do mobilu aplikaciu a ta hlada a hlada a hlada...
 
calven
2015-03-03 14:35:20+01
príspevok od: Karol Srnec
No napriklad si stiahnes do mobilu aplikaciu a ta hlada a hlada a hlada...
Aj to mi funguje úplne bez problémov - Canon tlačiareň, iPAD mini (2ks - dve rôzne generácie) - jak Canon apka, tak AirPrint.
It just works...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()