Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

Canon EOS 450D po stlačení spúšte nefotí

Sharija
2012-03-02 08:32:11+01
Ahojte, mám Canon EOS 450D, včera keď som chcela fotiť, tak to nešlo. Vysunul sa mi aj blesk, baterka bola plná, ale keď som stlačila spúšť, tak vyšiel len taký zvuk ako by sa pokúšalo ťahať a nič. Viete mi poradiť, čo by to mohlo byť?
 
bear
- moderator
2012-03-02 08:39:31+01
skus prepnut obejktiv na manualne zaostrovanie - mozno mas nieco s objektivom a nevie zaostrit. Pri manualnom zaostrovani sa o to nebude pokusat a ak moze cvakne. Ak to nepojde s kruhovym volicom v zelenom policku, tak to asi zanes do servisu.
 
Martin P
2012-03-02 08:40:13+01
príspevok od: Sharija
Ahojte, mám Canon EOS 450D, včera keď som chcela fotiť, tak to nešlo. Vysunul sa mi aj blesk, baterka bola plná, ale keď som stlačila spúšť, tak vyšiel len taký zvuk ako by sa pokúšalo ťahať a nič. Viete mi poradiť, čo by to mohlo byť?
o 10 00 otvaraju servis v prolaike autorizovany na canon na palackeho ulici
ak si z bratislavy tak sup a si tam a hned sa dozvies ak nie telefonuj a oni ti poradia co mas urobit
este su tu po slovensku nejake opravarenske alternativy ale autorizovany je autorizovany
 
Sharija
2012-03-02 08:44:41+01
príspevok od: bear
skus prepnut obejktiv na manualne zaostrovanie - mozno mas nieco s objektivom a nevie zaostrit. Pri manualnom zaostrovani sa o to nebude pokusat a ak moze cvakne. Ak to nepojde s kruhovym volicom v zelenom policku, tak to asi zanes do servisu.
skusim, dakujem
 
Sharija
2012-03-02 08:45:12+01
príspevok od: Martin P
o 10 00 otvaraju servis v prolaike autorizovany na canon na palackeho ulici
ak si z bratislavy tak sup a si tam a hned sa dozvies ak nie telefonuj a oni ti poradia co mas urobit
este su tu po slovensku nejake opravarenske alternativy ale autorizovany je autorizovany
z Bratislavy nie som, to inde servis fakt nie je? hm...
 
calven
2012-03-02 09:38:11+01
príspevok od: Sharija
z Bratislavy nie som, to inde servis fakt nie je? hm...
Autorizovaný je na SVK len Prolaika. Rozprával som sa ľuďmi vo FaxCopy, ale Canon im jednoducho nedovolí servisovať foťáky.
 
salves
2012-03-02 09:40:10+01
príspevok od: Sharija
z Bratislavy nie som, to inde servis fakt nie je? hm...
keby si rovno napísala odkiaľ si a nepoužívala jednoduché vety, žilo by sa ti lepšie...
 
martin9113
2012-03-02 09:49:34+01
príspevok od: Sharija
z Bratislavy nie som, to inde servis fakt nie je? hm...
ved napis odkial si. alebo mame oprasit vestecke gule?
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()