Hore
Fórum » Canon fórum
 

Canon eos 600D karta

miketa3
2016-11-10 13:39:43+01
Dobrý deň, neviem z akeho dovodu mi nejde zobrat/zasunut kartu tak aby tam bola pevne zastrčena/zacvaknuta.V spodnej časti je ta čierna vec ktora"vystreluje" kartu pri vyberani , je mozne ze sa to zaseklo ? Ak ano ako sa to da vyriešit .
Dakujem krasne
 
PeCh
2016-11-10 13:56:38+01
Je možné. Servis alebo manuálna zručnosť .

Z toho, čo píšeš nie je jasné, v čom je problém. Môže to byť od tvojej nejakej chyby až po nejakú manuálnu chybu mechanizmu na vyberanie karty. Ak si s tým nebudeš vedieť poradiť, obráť sa na servis.
 
miketa3
2016-11-10 14:05:42+01
Praveze včera som ju este v pohode vybral tak ako stale, a dnes uz nejde zacvaknut a ostane tak ako je to na fotke , zo spodku to ani nepruzi. Koľko si môžu za to pýtať v servise?
 
asverusko
2016-11-10 17:11:49+01
príspevok od: miketa3
Praveze včera som ju este v pohode vybral tak ako stale, a dnes uz nejde zacvaknut a ostane tak ako je to na fotke , zo spodku to ani nepruzi. Koľko si môžu za to pýtať v servise?
Dobrý deň. Mám Canon 600 D. Kontroloval som svoje 2 karty Kingston a San Disk, a porovnával s Tvojím obrázkom. Vychádza mi, že máš opačne vloženú kartu. Zrejme treba len ráznejšie potiahnuť. Daj vedieť!!!
 
miketa3
2016-11-10 20:35:29+01
príspevok od: asverusko
Dobrý deň. Mám Canon 600 D. Kontroloval som svoje 2 karty Kingston a San Disk, a porovnával s Tvojím obrázkom. Vychádza mi, že máš opačne vloženú kartu. Zrejme treba len ráznejšie potiahnuť. Daj vedieť!!!
Zdravim karta je spravne vložená praveže , ten spodok mi vobec nereaguje ked pritlacite kartu pri vyberani aby povyskočila.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()