Hore
Fórum » Canon fórum
 

HELP Canon 7D mk ll + Sigma ART 18-35 HELP

rawan
rawan 2016-06-19 10:35:52+02
Ahojte zdá sa mi že tato kombinacia netaží zo seba maximum čakal som že fotky budu viac ostré ... zda sa mi že niekedy sú fotky ako tak ok a niekedy proste nezaostrené ... viem že existuje USB dock a dá sa sigma doladiť alebo doladiť microfocus v tele 7Déčky čo som aj skúšal ale stále sa mi zdá že to neni uplne ono ... čo ma dosť mrzí lebo som čakal že za tie peniaze bude aj rozumná muzika a nie trapenie :/ Vie mi niekto poradiť kde by mi to v okolí TN,NM,PN,TT vedeli na počkanie naladiť tak aby som bol spokojný .... ten usb dock som pozeral a neni som si istý či by som to dotiahol do uspešného konca preto by som sa rád na niekoho obratil kludne aj súkromne ak ma niekto skusenosť a chuť mi pomôcť tak budem rád a za čas strávený ladením aj zaplatím velmi moc by mi to pomohlo už teraz ďakujem za to že ste na príspevok klikli a prečítali si ho a odpísali peknú nedelu prajem
 
DianaBotty
2016-07-11 11:35:12+02
príspevok od: PeterMacko
ja som to do tej prahy viezol osobne a za 10 dni to bolo hotove a maximalna spokojnost...telo 50D a sigma 35 1.4 art
Ahoj, prosim uvazujem tiez o kupe sigmi 35 1,4 ,ale po tomto co tu citam to fakt kazdý kus treba "doladovat" ? Alebo je aj sanca,ze to bude oK? Vdaka
 
seifi
2016-07-11 13:13:37+02
ale to by nemal byť problém; ak nemáš mikronastavenie vo foťáku, tak potom požičať alebo kúpiť ten dock st. , alebo by som čakal, že v lepšej kamennej predajni ti to za 10,- nastavia, ak tam prídeš po objektív s foťákom
 
morseee1
2016-07-11 14:56:19+02
mam tu istu kombinaciu a spokojnost je velka.. Kym sa pustis do akejkolvek kalibracie, skusil by som par testovacich fotiek zo stativu a pod. a az potom by som sa pustil do kalibracie. To ze mas pocit, este neznamena ze je na vine objektiv... kludne mozes pouzit dlhsi cas, nez je fyzicky mozne, pohybom fotaku, vyberom ostriaceho bodu a podobne..
 
PeterMacko
2016-07-11 21:40:54+02
príspevok od: DianaBotty
Ahoj, prosim uvazujem tiez o kupe sigmi 35 1,4 ,ale po tomto co tu citam to fakt kazdý kus treba "doladovat" ? Alebo je aj sanca,ze to bude oK? Vdaka
https://www.youtube.com/watch?v=ykHyKwrA-SQ toto si pozri,je to celkom zaujimave
 
DianaBotty
2016-07-12 08:53:50+02
príspevok od: PeterMacko
https://www.youtube.com/watch?v=ykHyKwrA-SQ toto si pozri,je to celkom zaujimave
Diky, no dost mam toto video odradilo,ako keby mam niekoho kto sa do uSB dockov a mikroadjustmentov rozumie tak este ano,ale takto si ju asi kupovat nebudem .
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()